Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szukam pracy, świętokrzyskie

Praca w świętokrzyskim

Polecane posty

Gość Szukam pracy, świętokrzyskie

Witam, poszukuję pracy w województwie świętokrzyskim. Jestem 21-letnią kobietą po liceum (dwa lata chodziłam też do technikum ekonomicznego). Obecnie uczę się zaocznie w policealnej szkole prac biurowych. Nigdy jeszcze nie pracowałam, odbywałam jedynie miesięczną praktykę w Urzędzie Gminy. Czekam na oferty. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel*z*ławeczki
Na Twoim miejscu już teraz utworzył bym komitet kolejkowy, określił czas i miejsce rozpatrywania przez Ciebie tych tysięcy ofert , które już z pewnością się piętrzą w Twej z pewnością zapchanej skrzynce , którą byłaś tak uprzejma podać ! To wiesz !!!!......poważne sprawy "som" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam pracy, świętokrzyskie
Jak nie masz nic do powiedzenia w temacie to opuść topik. Sądziłeś, że podam prywatnego maila na takim forum? 🖐️ Nie wywyższam się, nie twierdzę, że należy mi się praca za 10000zł miesięcznie i nie oczekuję, że ktoś mi ją da od ręki. Ale jeżeli ktoś szuka pracy jak ja, to próbuje wszystkiego, a nie biernie siedzi w domu i czeka, aż praca zapuka do drzwi. Założyłam topik, bo a nuż ktoś, kto mógłby pomóc, na niego trafi? Więc skoro już chcesz wylewać frustracje związane z twoim nieudanym i marnym życiem oraz leczyć swoje kompleksy kosztem innych, to zacznij może od swojej matki, a ode mnie łaskawie WARA! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel z ławeczki
Słuchaj ? ale te 10 tysięcy ? to oczywiście w Euro ? No nie powiesz że w złotych , nie wierzę abyś za takie grosze chciała tu pisać ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam pracy, świętokrzyskie
Sprawdź w słowniku (albo google, bo książek to ty pewnie nie masz) co oznacza ironia 🖐️. I jak nie masz nic naprawdę inteligentnego do dodania to daj sobie spokój, bo czytać ze zrozumieniem nawet nie potrafisz, a co dopiero mowa o komentowaniu. Won.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel*z*ławeczki
Trafiłaś w dychę :D Tak więc sprawdź co oznacza to słowo ! W książkach, których pewnie masz tyle co dobra biblioteka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam pracy, świętokrzyskie
Ja mam sprawdzić? Czytaj ze zrozumieniem, człowieku 🖐️, ale myślenie chyba nie jest twoją najmocniejszą stroną. I co złego w tym, że na kafeterii? Zakazane to tutaj jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel*z*ławeczki
A nie mówiłem ? "SPRAWDŹ"!!! Gdybyś to zrobiła , to byś z siebie pośmiewiska nie robiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam pracy, świętokrzyskie
Kategoria taka jest i ja nic w tym złego nie widzę. Ale fakt, tu siedzą tylko ludzie, którzy potrafią dogryzać i oceniać innych, jak ci powyżej (swoją drogą, po co udzielać się w topiku, który mnie nie dotyczy albo w którym nie mam nic do powiedzenia? Leczymy kompleksy? Won na erotyczny i pisać sami ze sobą, żeby podnieść niską samoocenę). Założyłam topik, nie podbijam w kółko, jest sobie na liście, cichutko i nikomu nie przeszkadza... Nie! Muszą się znaleźć złośliwce, nie przejdą obojętnie, trzeba dowalić, pośmiać się i pomyśleć potem, masturbując się przed monitorem: "Ha, ale jestem fajny!" Poza tym kafeteria to tak przy okazji, nie siedzę tu całymi dniami jak wy, a szukanie przeze mnie pracy nie kończy się na zakładaniu tutaj tematów. W każdym razie dziękuję za podbijanie topiku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam pracy, świętokrzyskie
Pośmiewiska, proszę cię, zakompleksiony chłopcze... Ironią z mojej strony było napisanie, że nie oczekuję 10000 zł od ręki, a z twojej, że piszę oczywiście o euro. I co masz jeszcze do powiedzenia takiego mądrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel*z*ławeczki
A to , że i śmiech jest potrzebny jeśli z przywar a nie wad się natrząsa :). Więcej luzu dziecko , nie rzucaj tak "wonami" , bo nie wiesz płotko, między jakimi jesteś rybami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel*z*ławeczki
A może zatrudnił bym cię ? i dał te 10 tysięcy Ławeczka szeroka i dupy nie męczy :) Może nie "ojro" ale choć hrywien tyle samo czy myślisz , że dla ciebie to mało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam pracy, świętokrzyskie
Rzeczywiście, już powinnam się bać czy jeszcze zaczekać chwileczkę? Ryby to tu są, ale tylko grube (dosłownie) i śmierdzące. Zauważyłam, że najwięcej na temat "luzu" mają do powiedzenia ci, którzy sami się czepiają. A już co innego, kiedy to wam się dogryza, prawda? Wtedy o "luzie" nie ma mowy. I nie mów do mnie dziecko, bo nie znasz mnie i pojęcia nie masz, jaką jestem osobą. Zresztą, dyskusja z takim intelektualnym dnem jest bez sensu, zajmij się sobą, bo ja nikomu nie dokopuję, jak ty, nie czerpię z takiego chamstwa przyjemności. Więc o "luzie" pomyśl ty, strasznie spięty musisz być, skoro wyżywasz się na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel*z*ławeczki
Mylisz się dziecinko :), sama podałaś swój wiek :) A ja jestem wyluzowany niczym kaczka przed pieczeniem :) A że śmierdzę ? No cóż :( Każdy menel śmierdzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam pracy, świętokrzyskie
I sądzisz, że wiek to już wszystko? No to ty się mylisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel*z*ławeczki
Pewnie że wiek to nie wszystko ! Ja jestem stary menel :( Ty młoda dzieweczka :) Ty ? możesz więcej !, tylko ucz się dziecko , UCZ ! Nie mówię tu abyś naciągała starych na jakieś śmieciowe studia dla idiotów Obserwuj otaczający cię świat !!! P.S. Wpis powyżej pochodzi od oszusta , Vicktora Folo meyeva Wpisz w Google padalca nazwisko/podobno umiesz :)/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam pracy, świętokrzyskie
Skąd wiesz, że to ten oszust? Starych naciągać nie mogę, bo ich nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×