Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja to powiedzialam

Dostałam dzisiaj wypowiedzenie

Polecane posty

Gość ja to powiedzialam

i zrobiłam coś głupiego. Nie jestem doświadczonym pracownikiem i powiedziałam, następnego dnia rano, ze chyba lepiej mi będzie jak dadzą wypowiedzenie za porozumieniem stron - bo inaczej byłabym musiała się tłumaczyć na rozmowach dlaczego dostałam wypowiedzenie(tego już nie powiedziałam). Tak czy siak spierdoliłam! Przez brak doświadczenia... Co ja teraz zrobie. Dokumenty przygotują za dwa tygodnie:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to powiedzialam
no co ja mam teraz zrobić leżeć i ryczeć z własnej głupoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to powiedzialam
dzięki za słowa porad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to powiedzialam
Kasiorek przestan zajmowac się glupotami i nie podawaj mi dzisiaj w tak tragicznym dniu żadnych linków reklamowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AXNwtsk
jeżeli niczego nie podpisałaś jest ok. jutro możesz powiedzieć że się rozmyśliłaś. Ale wtedy pracodawca może wypowiedzieć umowę. Możesz też "uciec" na zwolnienie lekarskie. jeżeli podpisałaś rozwiązanie umowy za porozumieniem stron to wtedy już lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to powiedzialam
zrobiłam tak(pozwol że opiszę): podpisałam wypowiedzenie, ale wystraszyłam się co napiszą w świadectwie pracy(powód rozstania bo wydawało mi się, ze mogą mi tym zaszkodzić), więc na drugi dzien rano pobiegłam, żeby dali mi za porozumieniem stron, a on no.. ok. Teraz chciałabym się z tego wycofać, ale głupio ileż razy można chodzić w tej sprawie;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to powiedzialam
o ja.. ale reakcje, ale chyba tego potrzebowałam. Człowiek się załamuje a tu jakieś kretyństwa, właśnie spamem ktoś "ciepie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to powiedzialam
mimo wszystko nadal nie mogę otrząsnąć się po tym, ze spierdoliłam tak sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FML
a dlaczego w ogole dostalas wypowiedzenie? redukcja etatow czy cos innego? i na ile mialas te umowe pierwotnie podpisana? nie badz dla siebie za surowa, w obliczu utraty pracy kazdy moze zglupiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej dla Ciebie żeby to było wypowiedzenie ze strony pracodawcy. Na świadectwie pracy napiszą Ci tylko ogólnie, że było to wypowiedzenie ze stony pracodawcy z zachowaniem okresu wypowiedzenia i wtedy jeśli następny pracodawca zapyta Cię o przyczynę zwolnienia będziesz mogła śmiało powiedzieć, że była redukcja etatów. Poza tym w przypadku zwolnienia ze strony pracodawcy przysługuje zasiłek z Urzędu Pracy (jeśli przepracowałaś minimum rok).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyui
Dokładnie ! Co Cię pokorciło !!! Teraz nie będziesz mieć zasiłku. Może Ci się uda odkręcić sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×