Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

84baska84

zaproszenia gotowe czy ręcznie robione?

Polecane posty

jakie zaproszenia kupujecie gotowe czy ręcznie robione? u mnie w rodzinie to większość sama robiła zaproszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam ręcznie robione, od znajimych też najczęsciej dostajemy ręcznie wobione kupione np na allegro :) strasznie tanie tam są, nawet za 1zł już kupi sie ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz tyle czasu i cierpliwości, to rób sama, bo to nie jest zajęcie na dzień czy dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poweselna
My robiliśmy sami, jedna przyjaciółka też robiła sama, ale druga kupiła w empiku takie nowoczesne drukowane. Z moich obliczeń wynika, że zrobienie zaproszeń samodzielnie nie wychodzi taniej niż kupienie gotowych - gotowe można kupić od złotówki za sztukę, a wybór jest ogromny. Dla mnie i narzeczonego to było fajne zajęcie na kilka wspólnych wieczorów (robiliśmy razem), więc jeśli ktoś ma cierpliwość, trochę czasu i dostęp do dobrych materiałów - to polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruzia z warkoczem
ja robilam sama i stwierdzam ze to jest ogromna oszczednosc pieniedzy!! Moje zaproszenia byly wypasione, z pawim piorem, wstązka i cekinami, okladka z grubego arkusza, wkladka z nadrukiem na dobrej jakosci perlowym papierze, do tego koronka na brzegu, perlowa sztywna koperta... Wyszlo mi za takie zaproszenie 1,85, mysle ze za takie spokojnie musialabym zaplacic 7-8 zł. Materialy kupilam na allegro! polecam samodzielną prace;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruzia z warkoczem
ja robilam sama i stwierdzam ze to jest ogromna oszczednosc pieniedzy!! Moje zaproszenia byly wypasione, z pawim piorem, wstązka i cekinami, okladka z grubego arkusza, wkladka z nadrukiem na dobrej jakosci perlowym papierze, do tego koronka na brzegu, perlowa sztywna koperta... Wyszlo mi za takie zaproszenie 1,85, mysle ze za takie spokojnie musialabym zaplacic 7-8 zł. Materialy kupilam na allegro! polecam samodzielną prace;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×