Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hshgfasyurs

z jakimi kobietami się kochacie ?

Polecane posty

Gość hshgfasyurs

ja wczoraj mialem cudowna dziewczynę, biust piękny kształtny marzenie... rozmiar pelne C, odstająca jędrna dupcia, piekne biodra talia, cipka urocza wygolona z małym paseczniem, długie czarne naturalnie wlosy, piękne rysy twarzy, cudowne brązowe duże oczy, piękne długie nogi, opalona na czekoladkę i do tego rewelacyjna w łóżku... ;D chyba się zakochalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzywy kieł ;;;
zazdroszczę ;/ ja o takiej mogę pomarzyć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleszajs
a potem się obudziłeś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna ona 222222
ja też jestem ladna zgrabna, mam fajne cycki i mój mąż mówi że jestem zajebista w łóżku, najlepsza jaką mial, a mial przedemną 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oadishdjhdkjakdhhad
moja dziewczyna to też niezła suczka, zresztą fajnych lasek troche jest wystarczy poszukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katol423
nie lubie paseczkow :/ wole na zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hshgfasyurs
obudziłem sie obok niej, nigdy nie miałem takiej kobiety... nigdy moje poprzednie nie były brzydkie, ale tej nie dorównują, ideał, każdy facet się za nią ogląda, jestem zazdrosny, zna ją od 2 msc, od miesiąca się spotykamy... chyba naprawdę się zakochałem, jest nie tylko piękna ale i bardzo mądra, inteligentna, studiuje, teraz w wakacje pracuje,. a ja jestem barmanem, chyba nie jestem dla niej odpowiedni;/ to naprawdę wspaniała kobieta, wczoraj był nasz pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hshgfasyurs
myslicie że powinienem jej powiedzieć że się w niej zakochałem, nie chcial bym żeby odebrała to tak że mówie tak tylko dlatego, że wczoraj sie kochalismy, dodam że ona ma 23 lata, ja 28. naprawdę mi na niej zalezy... przy żadnej nie czulem się tak jak przy niej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A potem się obudziłeś i zauważyłeś że ściskasz poduszkę a w majtkach pływa sperma z nocnego spustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hshgfasyurs
nie wierzycie mi... hmmm... dla mnie ta dziewczyna jest jak marzenie, nie tylko pod kontem seksualnym, nie rozumie czemu mi nie wierzycie, przeciez chyba każdy kto jest zakochany osoba którą daży uczuciem wychwala pod niebiosa i mianuje najpiekniejszymi określeniami czyż nie tak? ona jest naprawdę cudowna i taka mądra, oczytana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrys roland
hehe chuda w pasie nieźle pcha się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy zakochany biegnie do swojej wybranki a nie wywnętrza się na babskim forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcvcvcvcv
" ja też jestem ladna zgrabna, mam fajne cycki i mój mąż mówi że jestem zaj**ista w łóżku, najlepsza jaką mial, a mial przedemną 3" HAHA, a co miał Ci powiedzieć? "No, słuchaj, miałem przed tobą 3, i niestety przegrywasz" :D Autorze, ile ta lala miała wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mfdma;v
ona inteligenta tak jak i ty, analfabeto poczytaj słownik ortograficzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez inteligentna kobieta
nie poszłaby do wyra z takim ćwokiem, pewnie jest tępą kretynką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biurowa Menda
ja się trzepie fajnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mał@
Ja jestem fajna babka często słysze kompklementy i przez to mam kłopoty z mężem , ale jestem do niczego w łóżku :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez nie przepadam za paseczkami. moja zona to szczupla blondynka, temperamenta z jedrnym biustem - niezla w lozku. przed nia mialem naprawde niezle laski.... jedna z nich nawet pozowala do playboya :) ps. dziwne ,ze pytanie kierowane jest do mezczyzn a odpisuja kobiety ,zeby sobie dodac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mał@
Nic sobie nie dodaje , nawet nie wiesz jakie mam problemy przez to jak wyglądam. Jestem zwyczajną kobietą i nie rozumie zachowania mężczyzn i kobiet też czasami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam @
oj pierdoły pierdoły gdybyście realizowali marzenia to nie siedzieli byście przy kompie i popychali smutasy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×