Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żeliwna_dama

Z Trójmiasta potrzebny 4

Polecane posty

bo szukałem Cię na kaffe :P nie mogę tak pisać bez zaczepiania tu :classic_cool: ps. jak nie było Twojego czujnego oka to wydusiłem maila od jednej czarnuli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wronka dała się namówić? :D :p Jak już zaczepiłeś to napisz maila ze swoim numerem, bo mi się wszystkie numery do chłopaków z kafe skasowały. 😭 Do dziewczyn zresztą też. :classic_cool: Vera, Kotka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiedzmy że lekko ją strollowałem bo nie chciała po dobroci :classic_cool: numer prześlę w stosownym czasie tj. w październiku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera - Kozo , masz jej nie dawać mojego numeru !!! Zdecydowanie muszę się z nią podroczyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie , bo wisi mi przysługę po tym jak zdemaskowała mi Szwagra Szatana w czasie gdy wkręcałem jakąś głupią pindę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko do pewnego momentu. :p Potem pojawia się zniechęcenie i ma się w doopie to coś na co się czeka. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry... ale sie naszukałem.. echhh... znowu się pewnie cos tutaj dzialo i wszystkie gwoździki powypadały.. trzeba przybijac chyba... a mój młoteczke ma pewna Dama... i w sumie... dobrze mu w Jej otoczeniu :).. Pozdrawiam wszystkich i wracajcie do nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Zachwycona Damo. :).. jaka drastyczna zmiana nicka :). no to chyba wypada pogratulować.. bo już nie Zawiedziona :). a róznie sie bywało.. wiecej z dala od tego dobra jakim jest komputer i internet... a i swój młoteczek powierzyłem Pewnej Damie i nie spieszno jej oddawac .. wiec nie zagladałem tutaj zeby nie czuła się "poganiana" do szybkiego zwrotu :D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh z ta zmiana nicku to nie zupelnie tak jak wyglada, otoz po kolejnym wykasowaniu tematu Zeliwnej Damy moj R... zalozyl nowy topik i bylo milo i sympatycznie dopoki jakis podszyw nie zablokowal mi wszystkie niki typu zalamana zawiedziona Dama i dama itd w koncu przeszlismy na priv ale zeby Pan R... wiedzial ze ja to ja to wymyslil taki nick.. No coz czuje ze u Was tez tem podwyzszona i to nie z powodu grypy hihi wiec jak tam pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×