Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZimnaSuka

Zdrada za moją nompową...

Polecane posty

Gość ZimnaSuka

Witam, Mam pytanie. Ale od początku: jestem mężatką od dwóch lat. Mam cudownego męża, którego bardzo kocham. Nie mamy jeszcze dzieci (planujemy w najbliższym czasie). Niedługo mój mąż będzie obchodził 30-ste urodziny. Chce zorganizować mu imprezę, ale taką prawdziwą męską imprezę, bo wiadomo, że 30-stka dla faceta jednak coś znaczy. Więc chce zorganizować imprezę: sami jego koledzy, klub do jego dyspozycji i kilka dziewczynek. Tak, chce mu zamówić striptizerki. Które będą tańczyć, a jeśli tylko zechce, będą gotowe na coś więcej. Tak! Za moją zgodą. A teraz dlaczego: mój mąż jest kochający, czuły i bardzo przystojny no i niesamowicie we mnie zakochany. No i właśnie. Problem w tym, że mnie niesamowicie podnieca fakt, że jakieś laski się koło niego kręcą, podrywają, że mógłby mnie zdradzić... Zamiast się złościć i wkurzać czuje dumę, że on jest ze mną. To łechta moje ego. I powiem Wam, że jak widzę go, jak jakaś dziewczyna się do niego klei to norrrrmalnie mam ochotę się na niego rzucić z pożądania. No tak już mam... Poza tym mój mąż ma duże potrzeby. Kochałby się codziennie, wymyśla różne rzeczy, wprowadza nowości... nie zawsze mam na to ochotę... i chyba mógłby spróbować z kimś innym, nie? Przecież jeśli jest to za moją zgodą, to nikt na tym nie traci, prawda? No i jest jeszcze jeden powód. Kilka miesięcy temu całkiem mi odbiło i go zdradziłam... kur.wa! Wiem, że kawał ze mnie zdzirowatej suki, która w ten sposób próbuje uciszyć swoje sumienie... Jednak proszę, co o tym myślicie? Macie dla mnie jakąś psychoanalizę? Maria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Ten sposob rozumowania calkiem mi sie podoba :D dalas dupy, daj zaszalec mezowi.:D Ja to bym sobie jeszcze chetnie popatrzyla jak taka posuwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZimnaSuka
czyli jednak zimna suka ze mnie! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deemahn
przeleccie ta dziwke razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes mocna w gebie.... zaloze sie , ze gdyby jednak zdradzil cie z inna to mialabys pretensje. kobiety zawsze tak robia. mysl mysla...moze krecic, ale jak dojdzie do seksu z inna to odrazu awantura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja opinia o kobietach Towjego pokroju - jestes tchorzliwa a nie zimna suka. Puscilas sie i teraz chcesz aby on zrobil to samo, bo boisz sie ,ze jesli mu powiesz o zdradzie to kopnie cie w dupe. Gdybym byl na jego miejscu i wiedzial to co wiedza osoby na tym forum nie chcialbym nawet na Ciebie splunac. Wspolczuje mu ... i nie tego ,ze ma zone ktora sie puscila ale tego ,ze ma zone, ktora dla uciszenia wlasnego sumienia wepchnie mu do lozka obca babe. jestes zenujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uno_dos_tres
zdradziłaś i myślisz że poczujesz się lepiej podsuwając mu dziwkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula24...
przystojny jestes ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam @
wszyscy maja prawo się wypowiedzieć:) u nas najlepiej krytykować z zawiści:) może masz tendencje do cuklod? lub swingers?:) KORZYSTAJ Z ŻYCIA DZIEWCZYNA:) nim twoje dni przeminą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korzystaz z zycia to jedno... a wycierac swoje brudy w druga osobe to co innego. ta Pani tego nie rozumie... ale jak za 10 lat maz sie dowie... to ta Pani dostanie niezlego kopa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula24...
dalej uwazam ze jestes przystojny ;) wypadaloby podziekowac za komplement lobuzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam @
mały za 10 lat to Ty dostaniesz kopa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam @
Agula24... ale frajerka jesteś:)zdjęcia z netu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula24...
skad moglam wiedziec. Nie nazywaj mnie frajerka od razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z netu? :D no teraz w necie sa , ale z albumu prywatnego zreszta nie o mnie ten temat. dziekuje za komplement

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam @
Agula24.:0 napalona jesteś to skocz na miasto jeszcze czas.........coś wybierzesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba nie o to chodzi ,zeby wykorzystac pierwszego lepszego dyskomuła ...??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam @
mały uważasz się za kogoś lepszego?niż dyskomuł?:) spadaj do pięknej zony:) jaka masz w marzeniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula24...
etap chodzenia na dyskoteki juz za mna. Jednym mija szybciej a innym wolniej, mnie minal :P za pierwszych lepszych - dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam @
Agula24. a który jest drugi lepszy? zdefiniuj temat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igtam nie dyskutuje z Toba wiec sie nie wysilaj dziecko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam @
bo tez dyskusja jest ci tematem obcym:) .mały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula24...
drugi lepszy? przeciez na tym to polega zeby kazdy nastepny byl lepszy od poprzedniego ;) jednak niewiem tego z doswiadczenia poniewaz nie bylo ich zbyt wielu zebym mogla obszerniej sie wypowiedziec. Panie przystojny, dla Ciebie pewnie tez jeste dziecko hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój chlopak kiedys powiem ci szczerze bardzo chciał zebym mu pozwoliła na zdrade bo ze niewyzył sie w zyciu ze kocha sex i ze chciąłby miec niewiadomo ile partnerek sexualnych ze to dla niego tylko sex ze mnie kocha i takie tam bla bla bla.. dla mnie jest to sprawa przynajmniej w mojej sytuacji nie do zaakcepttowania nigdy w zyciu bym sie na takie cos nie zgodziła mój facet ma byc mój i zadna niema prawa go anwet dotknac! heh ale podziwiam Cie za to wiadomo kazdy cżłowiek inaczej mysli jesli Cie to podnieca i jeszcze bardziej rajcuje to czemu nie:) aa swoja droga Twój facet pewnie wniebowziety jest :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam @
Agula24... nie wiem czy dziecko;) to zależy od Twojej dojrzałości intelektualnej i emocjonalnej i wielu innych rzeczy:) ale to chyba jest forum rozrywkowe wiec bawmy się;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×