Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania92

Sukienka na wesele

Polecane posty

Gość Ania92

Witam,mam 19 lat, 155 cm wzrostu, w październiku mam wesele i chciałam sie poradzic jaka sukienka byłaby dla mnie odpowiednia. Jestem brunetką, mam piwne oczy, jasną karnację.Figura...? Mam trochę nadprogramowych kilogramów, oponkę na brzuchu, ładny, duży biust, ładną talię, krągłe biodra i dośc niestety grube nogi. Myślałam o sukience która ładnie opływała by moje kształty, jakaś mała czarna czy coś w tym stylu, jakiś gorset.Jak myślicie? Proszę o poradę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naduszka
Moze po prostu poprzymierzaj rozne fasony wq jakims salonie sukien slubnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna wrzesniowka
na wesele to czarna ( i biała) raczej odpadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naduszka
A dlaczego biala jest be?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jest taki nie pisany zwycza
ze biel w tym dniu zarezerwowana jest dla panny mlodej kto wybiera w tym dniu biel popelnia gafe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e moja mama
miała białą sukienkę i czerwoną marynarkę, nie miałam z tym problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam czarno złotą sukienkę na wesele w połowie września... Jest mega seksowna bardzo obcisła i wiem,że czarny to dosc smutny kolor jak na wesele, ale nie chce mi się kupować nowej (dodatkowe wydatki) a i do tej muszę dokupić jakies bardzo eleganckie buty (suknia długa ale przed ksotkę) plus jakieś pozłacane kolczyki, bransoleta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e moja mama
alez Reganko, ja wiedziałam, w czym moja mama się wybiera na mój ślub, i mi to zupełnie nie przeszkadzało - wyglądała świetnie :) naprawdę, czy Ty w swojej rodzinie masz taka relację, że nie rozmawiasz szczerze ze swoimi rodzicami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reganka, daj spokój!
Mojej bratowej też nie przeszkadzało, że ktoś tam z jej rodziny miał białą sukienkę na jej ślubie. Wręcz powiedziała, że ma to gdzieś, więc przestań do tego podchodzić z taką powagą:D. Śmieszne to jest:) Akurat w takim dniu, patrzysz kto w czym przyszedł ubrany:) Wiadomo, że to Twój i Twojego przyszłego męża dzień, więc nie w głowie myśli o pierdołach, bo to są totalne pierdoły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e moja mama
Reganko, o to chodzi - każdy gość ma prawo do swojej opinii, ale skoro dla mnie, Panny Młodej w bieli rzekomo dla mnie zarezerwowanej, nie stanowiło to problemu, to dlaczego się przejmować głosami innych? wszystkim się nie dogodzi :) jak dla mnie wszytskie babki mogłyby wbić się w biel na tę okazję - tylko czy nie byłoby to trochę nudne? każda wyglądałaby niemal tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania92
Chciałam jeszcze dodać, że prawdopodobnie będę świadkiem dlatego też muszę się super prezentować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×