Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadijaa

JAK ON MOGL...

Polecane posty

facet z którym mieliśmy sie zejść, na ktorego czekałam ponad dwa lata...którego kochałam...odszedł...bo powiedziałam mu ze ja nie moge tak długo czekac az on sie na coś zdecyduje... Dostałam sie na studia i z tego powodu odszedł....powiedziałam mu ze skoro nie miał mnie tyle czasu...to czy nagle te pare lat zrobi mu taką różnice... Stwierdził ze on ma inne zapatrywanie naświat:( brak słów. Kurcze jest mi ciężko bo go kocham...ale nie moge rezygnowac ze swojej przyszłosci...miał mnie na tacy tyle czasu, mógł tylko wziąć mnie, powiedzieć..chodz...a teraz jak ja nie chce by mój czas bezużytecznie leciał on strzela fochy:( jak reagowac na niego??? prosić tłumaczyć?? odejść i pwoiedzieć ze szanuje jego decyzje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aetam
daruj sobie on szukał pretekstu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet po prostu stawia mi warunki:( jak on moze....dla niego to nie wyobrażalne ze można iść na studia dzienne w wielu 26 lat...ale niesttey studia na które sie wybieram nie ma ich zaocznych, bo są to studia medyczne...a on mi mówi ze chce tam przebimbac czas itp...masakra:( juz nie wiem co myślec... ide sie uczyć po to aby mieć lepiej w życiu. ale on chyba tego nie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka//
no zaczac studia dzienne w tym wieku? i to medyczne, wiec b. wymagajace i czasochlonne. nie dziw sie ze cie zostawil, ja bym tez cie zostawila na jego miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj sobie spokój z takim gościem. No załóżmy że zrezygnujesz z tych studiów dla niego i co? I będziesz musiała iść na kase albo jakiejś innej góvnianej pracy. Dziewczyno masz ambicje to pnij się w góre, a tamten psedofacet niech się kisi w swojej szowinistycznej ruderze umysłowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest mi przykro, źle:(,ale wiem ze nie moge swojej przyszlosci rzucic dla niego...miał swój czas i go nie wykorzystał...powiedziałam mu ze jest tchórzem...ze tak na prawde boi sie facetów których moge poznawiac a nie tych moich studiów....czekałam na niego tyle czasu i dlaczego mnie nie wziął do siebie?? dlaczego?? a teraz takie warunki... Kobiety dla facetów nie warto poświęcać życia:( i pasji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strach przed takim
typem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet sie po prostu obawia ze on zniknie z otoczenia twojego zainteresowania...tylko to go boli i teraz udaje ze on to niby teraz nagle konczy..niech kończy..jego strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem załamana :( nie wiem co mam robic...jak sobie poradzić:( jest mi ciężko i źle...chciałabym mu jeszcze wiele rzeczy powiedzieć...ale po co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto postaw na siebie nie na takiego gnojka...mógł Cie mieć i co zrobił?? nic!! rozwijaj sie tak długo jak mozesz. Jak to mówią prezenty nalezy robić w życiu sobie a nie innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×