Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdzie wpisać w cv

wolontariat

Polecane posty

Gość gdzie wpisać w cv

jakąś nową utworzyć rubrykę czy jak to nazwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesiopesia
wolontariat z tego co wiem pisze sie w DOSWIADCZENIU ;/ niestety nasi pracodawcy maja w dupie wolontariat jak i staze ;/ jakby co najmniej clzowiek sie na nich opierdalal i nic nie robil ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest to bledne kolo
nikt nie chce zatrudnic bez doseiadczenia, a jak zdobyc doswiadczenie, skoro nikt nie chce zatrudniac? smieszne jest, ze wlasnie darmowego pracownika kazdy chce (wolontariat czy staz), ale jak zatrudnic takiego, to juz tego jako dpswiadczenie nie licza i nie chca nikogo, kto dotad umow nie mial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślicie, że wolontariat jest dobrze widziany ? według mnie nie szczególnie na jakimś poważnym stanowisku. To może być dobre starając się o pracę sprzątaczki, tam się ceni mało wymagających ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest to bledne kolo
To lepiej nie miec nic, puste CV niz wolontariat? Wolontariaty sa rozne, ja np. odrabialam z dziecmi dzieci w PCPR, mnie to raczej sie kojarzy z praca umyslowa, nie sprzatajaca... Inne pytanie - to wolontariat jest dla malo wymagajacych? Ja myslalam, ze dla tych co chca pomagac albo dla tych, co chca zdobyc jakies doswiadczenie i miec cokolwiek niz nic. Wolontrariat swiadczy o tym, ze jest sie niewymagajacym i jest niemile widziany? To ciekawy temat do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×