Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość immortal13

Rozdwajające się paznokcie

Polecane posty

Gość immortal13

Słyszałam że na rozdwajające się paznokcie może pomóc moczenie ich w soku z cytryny. Tylko nie wiem jak długo i jak często, a nie chciałabym przesadzić bo to mogłoby przynieść odwrotny skutek. Wie ktoś jak często powinnam to robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam podobny problem i jedyne co mi bardzo pomaga to olejek rycynowy, kupiony w aptece za 3zł. nasączyć wacik kropla olejku i wcierać w paznokcie kilkakrotnie. możesz to połączyć z cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
To co może pomóc to przemyślana, bogata w białko i oleje dieta. Smarowanie i moczenie niedoborów żywieniowych nie naprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak wapnia ,magnezu witamin,cynk też jest bardzo ważny krzem,mozna sobie kupić witaminy na włosy i paznokcie +wapń z magnezem i łykać jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość immortal13
Dzieki, spróbuje. Mam nadzieję że to pomoże bo moje paznokcie nie wyglądają najlepiej. Ale jak ktos ma jeszcze jakies pomysły to piszcie. Prosze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wzmocnienie paznokci jest też dobre moczenie ich w ciepłej oliwie. Kup sobie jest taka odzywka czy kuracja nailsek ( jak dla mnie bardzo dobra). Obgryzałam panokcie, miała strasznie brzydkie a teraz mam śliczne swoje i jestem z tego dumna:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga_hh
też obgryzałam i skubałam paznokcie, dopiero jak pomalowałam lakierem to hamowalam ten straszny nawyk, owszem rosły, ale po lakierze jeszcze bardziej się łamały ;/ dopiero odżywka do paznokci eveline 8w1 pomogla mi doprowadzić płytkę do porządku. Stosowałam przeszło miesiąc, nie obgryzam i teraz paznokcie też są moją dumą ;) Do tego łykam magnez i raz na jakiś czas moczę dłonie w ciepłej oliwie z cytryną (ładnie rozjaśnia płytkę po malowaniu kolorywymi lakierami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze pod lakierem
j.w. Od zawsze miałam pomalowane paznokcie i też męczyłam się z ich rozdwajaniem przycianałm na krótko, pomagało tez na krótko... Wyglądało to tak jakby zdzierał mi sie kawałek lakieru, ale zwykle pod spodem była przyklejona do niego cieńka warstwa paznokcia Piłowałam z góry zeby wyrównać płytkę i tak było latami, przywykłam... Aha, dodam jeszcze że jako bazę pod lakier stosowałam wszelkie dostępne "cuda na kilju" głownie z Sally Hansen czyli mocno nadwyręzające kieszeń, brałam też tabletki wzmacniające... Nic zreo efektu... No i w tym roku na wakacje w Turcji zrobiłam sobie jak zwykle manicure, paznokcie mocno przyciełam, pokryłam bazą i lakierem co wystarczało zwykle na tydzień Niestety basen, morze spowodowały że lakier zacząl schodzić już 2 dnia, pomnyslałam że mam urlop i nie bede malować Zmyłam lakier i postanowiłam nie używać go do końca urlopu Za to wadomo ze kilkanaście razy dziennie smarowałm się czymś tłustym, również dłonie czyli tez paznokcie... Po tych dwóch tygodniach stan mojej płytki poprawił się "o niebo" Po powroci przyciełam krótko te porozdwajane resztki i dalej nie malowałam tylko smrowałm rece namietnie tłustym kremem Teraz mineło 6 tygodni od powrotu, moze paznokcie śa twarde, zdrowe ze slicznymi białymi końcówkami Pociągnełabym je bezbarwnym zeby sie błyszczały ale boję się że wszystko zaprzepaszczę ;) Natłuszczanie płytki to chyba cała filozofai, szkoda że tak późno na to wpadłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co racja to racjaaaaaa
zwłaszcza że zmywacz odtłuszcza, a natłuszczających lakierów chyba nie wynaleziono Wszystko co suche, łamie się.... tak samo paznokcie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość immortal13
natłuszczam dłonie i paznokcie. A jeżeli chodzi o nieuzywanie kolorowych lakierów to próbowałam prawie 3 miesiące używałam tylko odżywki ale to nic nie pomagało a ja juz nie wytrzymałam i znow maluje paznokcie :-[ zaczęłam moczyć paznokcie w cytrynie. Zobaczymy czy pomoże :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość immortal13
A olejek rycynowy???? Można stosować zarówno olejek i odżywki do paznokci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że mozna... tylko z doświadczenia wiem, że lepsze są te odzywki, które się wchłaniaja po kilku minutach niż te, które się stosuje jak lakier do paznokci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkrylam sposob na mocne paznokcie, szybko rosnace i ladne. jedwab ! takie do wlosow, smaruje nim paznokcie co 2-3 dni, i sa ladne jak nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet.kate
mi jedwab nie pomogł, ale za to odzywka Nail Tek II mocno wzmocniła moje paznokcie. tez manicure hybrydowy troche pomógl. możesz zawsze sprobować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łykałam cynk i zauważyłam poprawę jeśli chodzi o paznokcie. Stosowałam również lakier do paznokci łamliwych i rozdwajających z Avonu - też niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość immortal13
Olejek rycynowy działa cuda ;) Nawet moje niesamowicie zniszczone paznokcie stają się coraz mocniejsze i mniej się rozdwajają. Nie są jeszcze idealne ale coraz lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassmo8
Witam dziewczyny ! Używam odżywki do paznokci Eveline 8w1 i w związku z czym mam pytanie. Czy któraś z Was też odczuwa dziwny ból płytki paznokcia po zastosowaniu tej odżywki ?? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masma
Ja chwale sobie odżywki Sally Hansen, szczególnie polecam w złotej buteleczce. Tu jest kilka podstawowych rad jak postępować z takimi paznokciami http://www.abckosmetyczne.pl/rozdwajajace-sie-paznokcie/ Osobiście polecam także zwykły olejek rycynowy który bardzo ładnie nawilża paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15-115 SPA
Polecam używać odżywki Nail Tek II. Odżywka jest idealna dla cienkich, rozdwajających się paznokci. Dla poprawy wyglądu i kondycji paznokcia polecamy również manicure japoński. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje salon 15-115 SPA warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania baucik
Rozwiązaniem jest oliwka New nails. Raczej nic to nie mówi. Zyskasz w ten sposób odpowiednie nawilżenie skórek i paznokci, a przede wszystkim, przestaniesz obserwować rozdwajanie się paznokcie. Efekt widoczny po kilku tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagi_29
U mnie sprawdziła się odżywka diamentowa z Eveline. Miałam bardzo miekką płytkę i nie byłam w stanie zapuścić, łamały mi się i rozdwajały. Odżywka bardzo wzmocniła paznokcie, a dodatkowo przestałam je nagminnie obdzierać. Teraz pierwszy raz od kilku lat cieszę się długimi i mocnymi paznokciami, od czasu do czasu maluję lakierem. Staram się również w miarę możliwości robić im kurację z oliwy i cytryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paznokcie sie rozdwajaja jak sie ma anemie i malo zelaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi na rozdwajające się paznokcie pomogły tabletki merz special więc mogę je śmiało polecić. Wcześniej kupowałam jakieś odżywki do paznokcie nawet takie co kosztowały ok 100 zł i nic mi nie pomagało. Tak przy okazji zapraszam do oddawania głosów - nic Was to nie kosztuje a możecie mi pomóc w konkursie, z góry dziękuję: http://wizaz.pl/akcje/braun/kobiecy-swiat/ind ex.php?uid=724702&amp ;k=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nie macie sie gdzie reklamowac tylko w ta wulgarny sposób disptherbophe1984!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jęsli paznokcie są słabe to proszę spróbować kolagen morski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oliwka z muszelkami new nails - w kilka tygodni powinno wszystko wrócić do normalności. Rozdwajanie wynika najczęściej z braku dbałości - wróć do systematyczności to będzie o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie spróbuj oliwki z muszelkami - paznokcie powinny powrócić do zdrowia i dużo lepiej wyglądać. W moim przypadku zmiana była spora, ale też wymagała czasu. Największym plusem jest jednak to, że nie wróciły do kiepskiego wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×