Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość immortal13

Rozdwajające się paznokcie

Polecane posty

Gość gość
Ja nakładam hybrydę na naturalną płytkę, wtedy paznokcie mają czas się zregenerować. Stosuję firmę Makear bo mają najbardziej trwałe lakiery, które trzymają kilka tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelapotocka
Kiedyś paznokcie mi się rozdwajały, używałam przez jakiś czas odżywki z eveline, którą poleciła mi znajoma, paznokcie bardzo szybko się zregenerowały. Bardzo skuteczny produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi891
Mi pomaga odżywka z Eveline- Calcium Milk. Jest dość delikatna, a dobrze nawilża i wzmacnia pazurki. Słyszałam, że podobno trzeba dbać o diete, odpowiednia ilosc pitej wody, zeby kondycja paznokci sie poprawila... ale mysle, ze warto dodac do pielegnacji dobrą odżywkę, u mnie takie polaczenie dobrze sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałyście może stosowac na to jakieś odżywki? Z tego co wiem moja koleżanka, która miała podobny problem korzystała z tej odżywki http://goldenrose.pl/produkty/paznokcie/odzywki-do-paznokci/black-diamond-hardener---odzywka-wzmacniajaca-paznokcie---golden-rose.html i jak mówiła bardzo jej ona pomogła. Może i wam jakoś ona poprawi stan waszych paznokci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba się wzmacniać od środka. Jeśli dieta jest uboga i opiera się na przetworzonej żywności, włosy i paznokcie będą słabe. U mnie największe rezultaty były po wprowadzeniu witaminy b7, zawartej w tabletkach Biotebalu. Zarówno włosy, jak i paznokcie zostały odżywione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzbienaska
U mnie sprawdza się serum regenerujące revitalum, ono jest z eveline, ja używam go po ściągnięciu hybryd, jest skuteczne, także mogę polecić, jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje są mocno osłabione po hybrydach. Widać, nie każdy może je nosić. Skupiłam się na wzmacnianiu aptecznymi olejkami oraz braniu biotebalu, ze względu na dużą zawartość biotyny. Zastanawiam się również nad składem lakierów hybrydowych, w końcu tyle ich teraz jest na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berenikakossowska

Zawsze mnie denerwowały moje rozdwajające się paznokcie, aż w końcu nie wypróbowałam odżywki z diamentami tej od eveline właśnie. Normalnie w ciągu dwóch tygodni się zregenerowały, także super  skutecznośći.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hebus

Proszę tutaj - pro-sprzet.pl/herome-nail-hardener-extra-strong-kuracja-do-paznokci-ekstremalnie-slabych-szybko-rozdwajajacych-sie-i-lamiacych-10ml.html Pewnie, że warto. Koszty niewielkie, a jednak kuracja można paznokciom po prostu zrobić dobrze. Odpowiednie dopasowanie kosmetyków jest po prostu kluczowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może serum biotebaa do paznokci? Mi się naprawdę spradziło i ja jestem mega zadowolona z efektu. Moim zdaniem ma całkiem przyzwoity skład. Warto wypróbować bo jest tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również lubię ten produkt, jestem przekonana, że nawilża płytkę paznokcia naprawdę bardzo skutecznie.  Kiedyś stosowałam odżywkę innej firmy, ale po niej paznokcie były wysuszone i zaczynały się łamać. Przez to nigdy nie mogłam mieć odpowiedniej długości. Teraz jest inaczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra jest odżywka z Bielendy z serii Bio Vegan Nail Care, rewelacyjnie mi paznokcie odżywiła, przestały się łamac i rozdwajac. Używam ta z olejkiem z konopi siewnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×