Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oPoszukiwaczka

Kto by chciał oddać szczeniaka buldoga francuskiego ?

Polecane posty

Gość oPoszukiwaczka

Jeżeli ktokolwiek wie, kto może chcieć oddać takiego szczeniaczka to proszę dać mi wszelkie namiary. Moja mama jest samotna i od zawsze marzyła o tym piesku. Niestety, gdy zobaczyłam ceny zamieszczone w internecie to zrozumiałam, że nie stać mnie na tego malucha. We wrześniu mama ma imieniny i chciałam jej sprawić prezent w postaci tego psiaka, wiec jeżeli ktoś wie coś na ten temat, proszę napisać poniżej :) Pozdrawiam wszystkich internautów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie stać na kupno psa a na
jego utrzymanie będzie stać? :o czy będzie pies przy budzie, niezaszczepiony, nieodrobaczony jedzący odpady z obiadu? :o W razie leczenia też nie będzie stać i wywieziecie go do lasu czy pozwolicie zdechnąć? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafiorek...
będziesz go kochać bo rasowy? a raczej zarabiać na potomstwie, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sybilla, la la
i otworzysz pseudo hodowlę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie chodzi o sam fakt, że
rasowy bo wiele ludzi chce mieć psa konkretnej rasy, z konkretnym charakterem. Sama mam rasowego psa, w życiu nie przyszłoby mi na myśl żeby na nim zarabiać ale po prostu marzyłam o psie takiej a nie innej rasy więc go kupiłam. Mam jeszcze kundelka o którego dbam tak samo jak o tego rasowego i tu wlaśnie pytanie do autorki z czego mama utrzyma psa skoro nie stać jej na jego kupno? Na dostaniu psa sprawa się nie kończy bo dochodzą wydatki na karmę, weterynarza itd. Co będzie jak pies zachoruje? Znajoma ostatnio na leczenie swojego psa wydała 600zl więc biorąc psa pod swój dach trzeba liczyć się z takimi wydatkami a nie wziąć psa a jak zachoruje to wyrzucić bo szkoda kasy na leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oPoszukiwaczka
Przepraszam, ale nie rozchodzi mi się o jakąś hodowle, mieszkając w bloku, więc nie rozumie czemu są dodawane takie komentarze. Nie zależy mi na tym, że pies jest rasowy. Przykro mi, jeżeli myślicie, że nie będziemy go karmić. Nie szastamy pieniędzmi, ale żyjemy skromnie i cena tego psa jest jak dla nas dość spora. Widzę, że nie było sensu dodawać tego postu, ale dziękuję za szczerość i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
"Nie zależy mi na tym, że pies jest rasowy. " to idź weź pierwszą lepszą biedę ze schroniska. Buldog francuski to jest pies rasowy, szczenię tej rasy musi mieć metryczkę i swoje kosztować. Bez metryczki i za darmo to zwykły kundel będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dangol2
nie krzyczcie na dziewczyna , moze nawet nie ma pojęcia o rasowych psach i hodowlach , jak ja do niedawna......... miałam 15 lat jamnika , dostałam go jako dziecko nigdy nie zastanawiałam sie , nie miałam pojęcia ze istniej cos takiego jak rasowe psy , metryka , jak odszedł...... zakochałam sie w buldozku na allegro , kosztował 900 zł , kupiłam , jesteśmy razem od roku , ma na imię Irek jest boski , ale nie zdawałam sobie sprawy z tego ze nie ma matryki a skoro taki pies nie ma metryrki i kosztuje 900 zł to musi byc z pseudohodowli , dzis po przeczytani setki forum, WIEM TO , DRUGI RAZ NIE KUPIŁABYM PSA BEZ RODOWODU Z KONKRETNMI cECHAMI RAY typu!! jamnik , buldożek ale to dopiero dziś wiem , po fakcie zgadzam sie z poprzednikami utrzymanie takiego psa kosztuje , karma specjalna , bo na domowym żarciu pewnie dostanie alergii , ogolnie bardzo wrażliwe psy na choroby poszukaj forum o buldożkach i poszukaj tematu adopcji buldoga skoro mama marzy o tej rasie moze sie trafi jakis zbłąkany malec nie rasowy a Ty mu zycie uratyujesz od hodowlii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest takie forum
takie forum jest takie"adopcje buldozkow " zapisz się z mamą i spróbuj adoptować pieska.Tam właśnie są zwierzaki uratowane z pseudohodowli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosnedziewuszki
Jacy Wy wszyscy jesteście p**********i to już mała bania. Dziewczyna nie ma zamiaru wydawać pieniędzy bo jej się w d***e nie przewraca jak Wam banany? Kuźwa straszne,pies nie ma rodowodu i metryczki o ch.. i co teraz zrobimy? :(((( jacy Wy ludzie ,którym hajsik uderzył go głowy jesteście ostro po...... to płakać się chce :) Kogoś nie stać na RODOWODOWEGO pieska ,który kosztuje w tym zasyfiałym kraju kilka tysięcy,a Wy byście ją już ukrzyżowali przez internet za to,że nie ma pieniędzy na kupno pieseczka z metryczką ojejku.. gówno prawda,że TRZEBA takie psy czy inne kupować z rodowodem GÓWNO moje drogie Panie :) To,że Wy żyjecie sobie jak pączusie w masełku sprzedając się na każdym rogu ulicy nie znaczy,że każdy musi być jak Wy ;) Gówno wiecie o zwierzętach i miłości do nich,liczy się dla was popisówa przed psiapsiółeczkami w centrum handlowym z pieskiem pod pachą,taka prawda. ŻAL D**Ę ŚCISKA,POZDRO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co idiotko odgrzewasz temat sprzed 2 lat i się podniecasz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jakaś kretyńska właścicielka pseudohodowli, zamknęli jej ten jej obóz koncentracyjny dla zwierząt to się przyszła wyżywać na normalnych ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My co prawda zamierzamy się z kupnem nie francuskiego, a amerykańskiego :) jak to jest wiadomo,ze jeśli kupowac to trzeba trafic na sprawdzona hodowle – jeśli chodzi o buldogi ,to znalazłam kilka hodowli, najbliżej nam do tej http://chimerabulls.pl/ - rozmawialam wstępnie z właścicielem o rasie itp. Z rozmowy wywnioskowałam,ze zna się na rzeczy… ale powiedzcie mi czy ktos Kupował może w tej hodowli jakiegos pieska?? – na co zwracacie szczegolna uwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×