Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaki rozmiar Kostara?

Biustonosz Kostar - rozmiarówka - POMOCY!

Polecane posty

Gość Jaki rozmiar Kostara?

Chcę kupić przez internet komplet bielizny kostara i nie wiem, jak u nich jest z rozmiarówką. Proszę, jeśli któraś z Was nosi ich biustonosze niech coś pomoże. Ogólnie u mnie to wygląda tak, że z triumpha noszę 70B, a z intimissimi IT2. Czy jak zamówię push-up z kostara 70B to się nie natnę? To ten model, który chcę kupić: http://www.kontri.pl/pl-PL/produkt/2...tar_152/lp/183 I do kompletu chcę wziąć figi w rozmiarze S, ale to już chyba nie ma ryzyka, że mają jakieś dziwne rozmiary? Czy wiecie może, gdzie w Krakowie mogę znaleźć ich bieliznę w dużym wyborze? Dzięki z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskimama
A jakie masz wymiary (zmierz się ciasno pod biustem i normalnie w biuście):?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak koleżanka wyżej Ci radzi, zmierz się ciasno pod biustem na wYdechu i luźno w biuście i podaj te pomiary. Wiesz, że około 95%kobiet nosi źle dobrane biustonosze? Za luźne obwody oraz za małe miseczki i za wąskie fiszbiny. Dzięki temu biust jest spychany pod pachy i rozwałkowywany po klatce piersiowej. Kostara nie wartko kupować, tak samo jak i Triumpha. Staniki mają byle jaką konstrukcję, byle jakie materiały, szybko się rozciągają. Kostar bardzo często nie trzyma się swojej rozmiarówki. A w cenie Triumpha znajdziesz na pewno coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaki rozmiar Kostara?
Zmierzyłam się - jakieś 69 pod biustem i 80 w biuście. Właśnie się wczytuję w zasady dobierania i wychodzi, że raczej 65c lub 60d chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×