Zarchiwizowany
Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.
PYTANIE DO DZIEWCZYN___
Przez
Gość bigbennn, w Dyskusja ogólna
-
Popularne
-
- 12 odpowiedzi
- 176 wyświetleń
-
Bez afer ta partia po prostu nie jest w stanie funkcjonować - afery, przewały, korupcja, nepotyzm - oni to po prostu mają we krwi.
Przez +RC+, w Życie uczuciowe
- 15 odpowiedzi
- 208 wyświetleń
-
