Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elielieli

jak zacząć szukać pracy nie mając żadnego doświadzczenia

Polecane posty

Gość elielieli

Pomóżcie!!! Mam 29 lat. I żadnego doświadczenia w pracy.... Pracuje obecnie "na czarno" w szklarni ale mam już dość tej harówki za tak marne pieniądze.... Chciałabym wreszcie znaleźć w miarę przyzwoitą pracę. Mam dyplom licencjacki z ekonomii. Od czego zacząć? Szukałam przez internet ale klapa.... Wszędzie wymagają doświadczenia. Jakie papiery składać chodząc do różnych firm? Czy wystarczy moje ubogie CV???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamam27
najpierw popisz ze znajomymi - podzwoń po rodzinie - może ktoś o czymś słyszał - ale o prace po studiach w twoim wieku bez doświadczenia ciężko bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helahelenka
mam ten sam problem z tym ze ja mam 22 lata i tylko mature. sero doswiadczenia i chcialabym pracowac w sklepie odziezowym lub kosmetyki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helahelenka
ja juz rok jestem zarejsesrtowana w up. nic nie znalezli.przez ten czas byly tylko 2 oferty- staz w sklepie ale gosc wymagal doswiadczenia (na staz!!) i praca w biurze praywatnycm w domu ale babka szukala studentki bo podatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no trudnoo
zeby zdobyc doswiadczenie trzeba byc najpierw czyims murzynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssdsdsdds
a ile zarabiasz w tej szklarni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze tiramisu
idz na bezpltne staze i praktyki - zdobedziesz doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powysyłaj cv i list do różnych firm, może któraś zaprosi Cię na rozmowę. Masz jednak ten licencjat już a nie wszystkie firmy chcą ludzi z doświadczeniem. Próbuj i myśl pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 167
wszystko jest możliwe, trochę wiary w siebie i do dzieła. Zarejestruj się, staraj się o staż lub jakieś kursy. To zawsze jakiś pieniądz jest, a przy okazji do ludzi wyjdziesz. Jak straciłam pracę to przez rok siedziałam na zasiłku bo nawet staż mi nie przysługiwał, a wtedy chcieli tylko stażystów, więc chodziłam na różne kursy. Poznawałam ludzi, zbierałam informacje o różnych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w UP jestem zarejestrowana już prawie dwa lata i nic! A w szklarni mam 8 zł na godz Dzięki za wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×