Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WalczącyOswoje

Inwigilacja ze strony pracodawcy

Polecane posty

Gość WalczącyOswoje

Witajcie. Chciałbym się poradzić w pewnej kwestii. Otóż, rozpocząłem pracę w nowej firmie i zauważyłem, że pracodawca bez mojej zgody, przy użyciu odpowiedniego oprogramowania zainstalowanego w komputerze, kontroluje moje poczynania. Zaznaczam, że w umowie o pracę nie było wzmianki nt. kontrolowania pracowników w wyżej wymieniony sposób. To swego rodzaju perfidna inwigilacja. Do jakiej instytucji mogę to zgłosić, jeśli pracodawca nie zaprzestanie tego typu praktyk po mojej ustnej, bądź pisemnej interwencji? Państwowa Inspekcja Pracy zainteresuje się tematem? Jakie dowody muszę zebrać, aby "utrzeć nosa" pracodawcy? Proszę o poważne potraktowanie niniejszego tematu i pomoc. Sprawa jest dla mnie bardzo ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp. na zadane pytanie
''Zaznaczam, że w umowie o pracę nie było wzmianki nt. kontrolowania pracowników '' W umowie o prace nie musi być takowej wzmianki. Wzmianka może być w regulaminie, a ty podpisałaś oświadczenie, że zapoznałaś się z regulaminem obowiązującym w firmie. I to wystarczy pracodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssdsdsdds
zrozum w koncu glabie, ze on ma do tego prawo, a ty chyba chcesz przegladac jakies glupoty w pracy skoro amsz takie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×