Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ollolllola

pyt do nauczycielek

Polecane posty

Gość ollolllola

sorry ze na macierzyńskiim, ale może są tu mamy nauczycielki, bo na ogólnym jakoś martwo. Słuchajcie, co myślicie o tym, ż enauczyciele nauczania początkowego czyli kl 1-3 bedą mogli zrobić jakiś tam kursik i uczyć dzieci angielskiego??? Tak samo jak już uczą w-fu (i potem połowa dzieci wg wuefistów nie umie grać np w siatke w 4 klasie). Ja uważam że to odbieranie godzin anglistom, bo jak zabiorą im klasy 1-3 to zwolnią co najmniej jednego anglistę. I nie uważam żeby jakiś tam kurs zastąpiła 5 lat filologii, gdzie człowiek męczył się i całe lata mówił tylko po angielsku, pisał w tym języku prace, robił tłumaczenia, i sorry, ale zawsze bedzie lepszy niż taka pani 1-3. Bo akcentu i wymowy odpowiedniej sie nie nauczą już. Ja np ucze dzieci i mówie cały czas tylko po angielsku, wiec nie wystarczy poznać podstawy, ponieważ np w mowie używa sie nie raz okresów warunkowych czy np wieeeelu czasów któych oni w ciągu roku nie nadrobią. Równie dobrze ja sobie jako anglistka zrobie kursik i pójde uczyc klasy 1-3 nauczania zintegrowanego (też miałąm metodyke, psychologie, pedagogike na studiach) bo idąc tym tropem myślenia, dodawać i odejmować każdy może ich uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×