Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boski tulipaan

do ilu licytowac ta sukienke???? ASOS WESLEE TULIAN BOSKI!

Polecane posty

Gość boski tulipaan
tak mysle ze do 230 to luzno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprzepłacajnaall
ide na wesele pod koniec wrzesnia i tez kupiłam te sukienke - ale zamówiłam ja z www.asos.com - za sukienke i przesylke z anglii zapłaciłam 30 funtów - wiec nie całe 150 zł !!!! nie bądz głupia i nie przeppłacaj na allegro !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boski tulipaan
ale juz nie ma ich na asos com;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprzepłacajnaall
to patrz codziennie na te sukienki czasami je ktos rezerwuje a potem nie kupuje i znow sie pojawiaja- ja zamawialam jakos 23 czy 24 sierpnia ma do mnie dojsc w poniedzialek - i tez nie bylo ich jednego dnia a drugiego sie pojawiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak dla mnie to więcej bym nie dała co jest, na allegro są ładniejsze i za tę kwotę kiecuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprzepłacajnaall
tym bardziej ze jak ja kupiłam ja to byl tylko kolor mocca teraz pojawil sie nude pink - tylko fakt teraz nie sa dosteppne w rozmiarze 10 (jesli taki nosisz) ale wierz mi czasami Twoj rozmiar moze sie pojawic tu w ciagu kilku minut - ja wlasnie tak mialam siedzialam przez pol godziny na tej stronie i nie bylo tych kiecek a nagle patrze o jest moj rozmiar i zamowilam co prawda teraz podrozały o ponad 8 funtow ale i tak wyjdzie Ci taniej niz z allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprzepłacajnaall
Tylko pamietaj zeby zaplacic na assos musisz miec karte kredytowa - zwyklego przlewu internetowego nie przyjma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprzepłacajnaall
a tak w ogole to kiedy idziesz na wesele? - mam nadzieje ze nie na to samo co ja ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×