Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Makijażystka

Profesjonalny makijaż Lublin i okolice

Polecane posty

Gość Makijażystka

Witam jestem wizażystką, makijażem zajmuję się już od wielu miesięcy. wykonuję makijaż ślubny, wieczorowy, fotograficzny, dzienny. pracuję na profesjonalnych kosmetykach, jestem dyspozycyjna, dojezdżam do klientki, zależy mi, żeby efekt mojej pracy podobał się nam obu, gwarantuję miłą, przyjacielska atmosferę. Ceny konkurencyjne, liczne promocje :-) zapraszam do kontaktu - 608654405

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz powinnas
dodac jakies zdjecia na jakis portal ,zeby ludzie mogli zoabczyc te twoje makiajze. nk, facebook ,cokolwiek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz powinnas
no i nawet miejscowosci nie podalas. do tego jakis cennik by sie przydal. jakie kosmetyki?jakiej firmy? przedluzasz rzesy moze? robisz henne albo regulacje brwi? jakie masz kwalifikacje? jakies specjalne opsiagniecie w tej dziedzinie, nie wiem , moze robisz makiajze do jakichs gazet czy cos takeigo,wygralas jakis konkurs itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz powinnas
a sorry podalas lublin ,ale chyba masz jakis limit? 10 km od lublina , 20 km od lublina dojezdzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makijażystka
aha i nie robię makijaży do gazet, ani innych sesji, chyba że sesji ślubnych - to tak. generalnie pracuję usługowo- głównie śluby, ale również malowałam dziewczyny i panie na inne okazje kwalifikacje- certyfikat kurs wizażu ( mogę pokazać :-)) wizażystka nie robi henny ani brwi rzęsy - zagęśzczam kępkami na imprezę nie jest to przedłużanie rzęs 1:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makijażystka
up :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makijażystka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makijazystka
zapraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makijażystka
ponawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że tak się wtrącę...
Słabe zdjęcia, szkoda, działa to na twoją niekorzyść. I mała uwaga- pierwszy twój post- sezon ślubny rozpoczęty na dobre- trochę za ciemny podkład, odcienie niebieskie przytłoczyły niebieskie oczy, zamiast podkreślić, nie wygląda to za dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makijażystka
tak niestety zdjęcia słabe, ale czy myślisz że bez zdjęć byłoby lepiej ? zdjęcia i tak nigdy nie oddają rzeczywistego wyglądu, no i są w 99% poprawiane :-) a mój system pracy wygląda tak że pierwsze spotkanie to konsultacja, kiedy myślimy jak się umalować, próbujemy, tak żeby przyszła Panna Młoda była pewna efektu, nie musi się decydować na mój makijaż, dodam ze jest to spotkanie gratisowe, uważam, że jest to uczciwe, bo oczywiście nie każdemu wszystko musi się podobać :-) moich niestety nie da się poprawić, muszę nabyć nowy aparat z dobrym obiektywem, a druga sprawa, ze nie mam na tyle tupetu, zeby usadzać dziewczyny do sesji na godzinę przed błogosławieństwem co do rodzaju makijażu poszczególnych klientek - cóż bardzo często dostosowuje się do ich wizji, ale nie mogę do końca zgodzić się z Tobą, i tak napisałąm klientki do mnie wracają i polecają, ale dziękuję za rady i komentarze i proszę o więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makijażystka
ponawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makijażystka
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makijazystka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna232344
Moim zdaniem to jedną z lepszych, jeśli nie najlepszą makijażystką w LBN jest Monika Butryn. Prowadzi stronę www.wizaz.lublin.pl i zajmuje się nie tylko analizą kolorów i makijażem, ale też pomaga w doborze ubrań. Umówiłam się z nią nawet na wspólne zakupy, gdzie pomogła mi wybrać odpowiednie dla mnie stroje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×