Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalolikikkkkkkk

10 miesieczne dziecko -czy nie za mało mleka

Polecane posty

Gość kalolikikkkkkkk

witm , syn ma 10 miesięcy i od jakiegos czasu nie chce mi pic mleka w ciągu dnia. jedynie z rana i wieczorem. jego jadłospis wygląda tak: rano ok 6.00-7.00 - mleko 150ml ok 9.30- płatki z mlekiem/bułka w mleku/kanapki/jajecznica na parze ok- 13.00 - obiadek 16.00- jakiś owoc albo kisiel owocowy 17.30- jogurcik , budyń albo kaszka owocowa (130ml) 20.30 kromeczka chleba i 180-210ml mleka i czasem w nocy wypija 120ml. w między czasie herbatki, wodę biszkopty i flipsy. waży 10kg i 78cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalolikikkkkkkk
?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie malo wychodzi
wychodzi 4-5 razy na dzien, moja zaraz 8 mc i pije mleko 3 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie malo wychodzi
chodzilo mi, ze ogolnie nabialu je 4-5 razy na dzien w tym mleko to duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ile ja bym dała, żeby mój tak jadł i ważył :) Twój synek dobrze je. Płatki, kaszka, bułka z mlekiem to wszystko mleczne posiłki, więc jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamam27
ja uważam że bardzo dużo - mój ma skaze więc wszelkie jogurty, budynie opadają - jada mleko na kaszce 2 razy dziennie - rano ze 150 i na noc 210 ml - w dzień troche sinlaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalolikikkkkkkk
z tym ze na śniadanie to przeważnie kanapki/ bulka czy jajecznica a w nocy zdarzy mu sie 2 razy w tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalolikikkkkkkk
jak podliczyłam to tak rano 150ml wieczorem 210 jogurt bądź inne danie mleczne 130ml to wychodzi 490ml z tym że wiadomo nie zawsze zje wszystk jak robię mu płatki/bułkę to mleka jest zaledwie 60ml. tak by tylko zaparzyć i rozmiękczyć. bo mój malec nie ma jeszcze ząbków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×