Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość UMIERAMDOSLOWNIE

Boże jaka nuda!! niech mi ktoś coś poradzi co moglbym teraz porobic?

Polecane posty

Gość UMIERAMDOSLOWNIE

Umieram z tej nudy.. jest taka zajebista pogoda a ja siedze sam w domu i sie mega nudze... porobil bym cos!! no ale nie mam kurwa z kim!! macie jakies pomysly? od razu z góry zaznaczam ze propozycje typu -idz na spacer sobie wsadzcie w dupe.. bo nie zamierzam samemu spacerowac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UMIERAMDOSLOWNIE
ale mnie nosi!!! ja nie chce w domu siedziec.. wiec wszelkie prozpocyje "domowe" rowniez odpadaja , chodzi mi o wyjscie z domu!! ale w miare sensownym wypadku bo samemu to nie zamierzam chodzic bez celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do vanhorne droga
A masz dziewczyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UMIERAMDOSLOWNIE
Taką propozycję to wsadź sobie w dupę! co mam niby kurwa czytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UMIERAMDOSLOWNIE
jakbym mieszkal nad morzem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredulkaaa
w sumie mam ten sam problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UMIERAMDOSLOWNIE
te wyzej to podszywy... jakbym mial dziewczyne to by mnie tutaj nie bylo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UMIERAMDOSLOWNIE
dalej radzić mi coś szmaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredulkaaa
Na basen nie chce mi sie jechac, do kina samej to sie nie chce..spacer w pojedynke tez głupota.. Nie masz znajomych? Moi siedza w pieluchach. masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chcesz zeby ktos z Toba rozmawiał to się zaczernij, bo nie wiadomo czy to Ty, czy ktos sie podszywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarezerwowalem nick bo cwele sie podszywaja a więc tak: dziewczyny nie mam, nad morzem nie mieszkam abym mogl wyjsc na plaze roweru nie mam, psa nie mam no i co tu kurwa robic?? a samemu nie zamierzam nigdzie na zadne spacery wychodzic bo to jeszcze większy dół niz siedzenie w domu-chodzic samotnie na spacery znajomych? no jakos tak nikogo teraz nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredulkaaa
Jestem z Warszawy. Ja mam rower, ale juz mi sie znudziło jeździc samej... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredulkaaa
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredulkaaa
Ano szkoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredulkaaa
Czy Ty po prostu nie masz co robic, czy przy okazji robiąć coś chciałabys kogoś poznac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do vanhorne droga
gdybys byl inteligentna osoba to napewno nie nudzilbys sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiertelna54554454545
- idź do knajpy pod parasole, może kogoś poznasz, a jak nie to się napijesz i Ci się humor poprawi - wieczorem możesz iść na jakąś dyskotekę lub koncert - idź na cmentarz się pomodlić lub do kościoła - jak masz niedaleko jakieś jezioro lub staw to idź się poopalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredulka do kogo ty nawijasz? ps. co ma do tego inteligencja? powtarzam ze nie chce mi sie w domu siedziec jakbym chcial to bym sobie tutaj znalazl zajecie ale ja pierdoel siedzenie w domu ja chce wyjsc z domu , a samemu i bez kasy nie mam zbytnio mozliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tvims
Napisałabym Ci, co ja robię gdy się nudzę ale obawiam się, że Cię to w ogóle nie zainteresuje :p więc narzekaj dalej kolego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kup rower
i jedz za miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredulkaaa
pisałam do Ciebie:) Autorze wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
///- idź do knajpy pod parasole, może kogoś poznasz, a jak nie to się napijesz i Ci się humor poprawi /// samemu mam isc do knajpy? bez jaj.. widok samego goscia w knajpie to w oczach kobiet - mega desperat, mega załamka.. nie ma co robic, a ni z kim zagadac no nuda na maxa i jeszcze wiekszy doł ///- wieczorem możesz iść na jakąś dyskotekę lub koncert /// samemu na dyskoteke? bez jaj.. ///- idź na cmentarz się pomodlić lub do kościoła/// do kosciola nie chodze a na cmentarz na szczescie nie mam do kogo ///- jak masz niedaleko jakieś jezioro lub staw to idź się poopalać/// jedynie gdzie moglbym sobie sam pojsc poopalac to nad morze na plaze.. ale dzieli mnie z 400-500 km do tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredulkaaa
No ja jestem starsza od Ciebie:) znacznie:) jestem po 30:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiertelna54554454545
Nie wiem o co Ci chodzi, ja niekiedy chodzę sama do knajpy i to żaden wstyd. A zawsze albo spotkam kogoś znajomego albo kogoś poznam. Kolesi też często widuję i nie uważam żeby to byli desperaci. W dyskotece o ile wiem i tak się tańczy w tłumie to nikt się nie skapnie, że jesteś sam. P.S. Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tvims.. no dawaj, ale jesli twoje 'propozycje' to np isc z ksiazka do parku i samemu posiedziec poczytac to od razu ci mowie "powodzenia" ;] kredulka - przede wszystkim chodzi mi o fajnie spedzony czas, a niestety do tego zazwyzaj potrzebna jest 2 osoba a jeszcze lepiej plci przeciwnej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×