Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pizamkowe zaopatrzenie

ile pizamek maja wasze dzieci?z długimi czy krótkimi

Polecane posty

Gość pizamkowe zaopatrzenie

spodenkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U nas jest 9.00 i chwała Bogu
Tylko 2 pary z długimi. Latem spało w samym podkoszulku i pieluchomajtkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M ma kilka koszul nocnych i w nich najbardziej lubi spać. ma dwie cieplejsze pizamki z dlugim i jedną piżamkę dyżurną tzw szpitalną. K ma moze ze 3 pizamki- zestawy a tak to ma bluzki z krótkim i na ciuchach mu kupilam zapas spodni i spodenek od pizamy bo on dlugo sikal w nocy a i teraz mu sie czasem zdarza. Więc tych spodni/ spodenek ma z 15 par. Loli ma 3 spiochy, 2 pajace bawelniane jeden welurowy i dwie pizamki z glugim rekawem i nogawkami. Jak bylo gorąco spala w bodziakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskadaaa
moja córa ma 2 z długim rękawek i długimi spodniami, 2 rampersy a jak są straszne upały to śpi w zwykłym body na ramiączkach których ma multum i z 4 pajace ale w nich nie lubi spać. Córka mam ponad rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołaj ma 3 pary z krótkim rekawem i 7 z dlugim:P taaa ale ja mam manie kupowania malemu ubran :) ale w upaly i tak spał w samym pampersie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona 000000000000
w samym? nawet bez koszulki, tylko sam pampers?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w samym plus okno otwarte no sory ale jak byl upal 35 stopni to w mieszkaniu byla duchota jak nie wiem jak tylko zalozylam bluzke malemu to zaraz sie wiercil i jeczal przez sen i caly spocony byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×