Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to z cwel z prokopa

Oglądaliście wczoraj mam talent?

Polecane posty

Gość to z cwel z prokopa

Widzieliście występ tego chłopaka, który śpiewał i grał swoją piosenkę? Prokop na głos powiedział o nim że jest brzydki jak noc listopadowa a później temu chłopakowi powiedział, że Bóg mu poskąpił urody ale nie talentu :o Co za bezczelny burak, niech lepiej spojrzy na siebie ciota :o a chłopak wcale brzydki nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oglądałam faktycznie prokop nieźle pojechał okropnie mu przykro musiało być jak to wczoraj oglądał a ten mały olaf zdaje się to robi się na kamila bednarka takie same ruchy miał identycznie jak bednarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oglądam tego programu, bo nie mogę patrzeć, jak ten Prokop i jego kolga się lansują :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej mi przypomina Biebera jak go zobaczyłam i ten jego taniec [to skakanie z nogi na nogę ] zaraz bednarka miałam przed oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kujkujkuj;)
a dajcie spokoj z tym Prokopem mysli ze chuj wie kim jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maj god o maj god
ogladam powtorke i wlasnie Olaf spiewal podobalo mi sie, a ze jest pewny siebie, to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katieeeeeemeluaa
a koles pierdzący rękami? jak zszedł ze sceny to propkop wyciągnal do niego ręke a jak koleś chciał mu podać to nagle prokop się odsunął... żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andreaa92
Oglądałam. Fakt, Prokop był naprawdę chamski. Nie podoba mi się ten Kozyra... straszny sztywniak :o. On tam kompletnie nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie, prokop zachował
się jak ostatni cham :o nie dość, że skomentował wygląd tego chłopaka to jeszcze przy tym drugim z obrzydzeniem rękę wycofał. Kasa ciulowi do łba uderza, powinni go za takie coś wyjebać z programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmnmnmnmn
ja się przerzuciłam na the voice of poland i tego się będe trzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhauha
Ja oglądałam "The voice of Poland" - takie sobie. Piasek jest nudny jak flaki na oleju, massakra i oczywiście jako jedyny był za tym pedałkiem z farbowaną na blond grzywą. Cięgnie swój do swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhauha
a Kozyra to w ogóle nudziarz i za poważny człek na taki program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam dziś powtórkę mam talent no dowalił prokop temu pierdzącemu też nie ładnie a tak go lubiłam w ddtvn z wellman stracił dużo w moich oczach chamowaty się zrobił \wyżej sra jak dupę ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×