Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kate1748

Żywopłot

Polecane posty

Witam! mam takie pytanie: co zamiast tui można posadzić przy płocie aby dawało efekt wysokiego żywopłotu?? bądź jaką odmianę tui można posadzić z tują szmaragdową ?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Możesz posadzić same świerki i po osiągnięciu żądanej wysokości ciąć je z góry . Dobrze wyglądają też cisy .Szybko rosną .Do tui szmaragdowej może żółtą odmiany golden? albo pomieszać zieloną ,żółtą i srebrną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na żywopłot
świerki szybko łysieją i żywopłot jest brzydki a cisy szybko rosną? ciekawe gdzie i u kogo? to chyba najwolniej rosnące iglaki. Do szmaragdowej tui dodaj złota (gold) albo cyprysy, mają inny odcień zieleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na żywopłot
świerki szybko łysieją i żywopłot jest brzydki a cisy szybko rosną? ciekawe gdzie i u kogo? to chyba najwolniej rosnące iglaki. Do szmaragdowej tui dodaj złota (gold) albo cyprysy, mają inny odcień zieleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati951951
Proszę o pomoc. Chciałabym posadzić żywopłot obok siatki. Mam jednak problem ponieważ, rosną tak wysokie drzewa iglaste-nie znam sie na drzewach, moze to sosny lub cos takiego. Chciałbym się odsłonić od ulicy, ale nie wiem jakie rośliny przyjmą się w takim sąsiedztwie. Drzewa też rosną przy siatce, ale żywopłot fajnie by osłonił działkę. W dzień dochodzi tam słońce, bo drzewa sa wysokie i pierwsze gałęzie są na wysokości ok. 2-3metrów, a pod spodem widzę żywopłot. Zastanawiałam się nad różą pomarszczoną-jest piękna, lub ligustr-szybko rośnie. dodam że ziemia w tym miejscu jest średniej jakości. Proszę o radę czy róża by tam urosła? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×