Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubiona 26 latka zagubiona

praca w salonie sukien slubnych ile wynagrodzenia

Polecane posty

Gość zagubiona 26 latka zagubiona

bede pracowac w salonie sukien slubnych praca od pn do pt - 9-20 a w week 9-18 sob-ndz (jestesmy 2 dziewczyny-wiec pewnie bedziemu sie zmieniac) przez 1 mc na okres probn za 1 tys zl na reke, a pozniej indywidualnie dobierze do osoby wynagrodznie. jakie jeststandardowe?? uwazam ze 1 tys na reke to troche malo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajajataka
idz do maca lepiej placa;)1000 zł to jakis zal chyba ze tygodniowo tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona 26 latka zagubiona
za miesiac 1tys na reke serio to jest malo?! kucze to znacyz ze mam negocjowac? pracowal ktos? jakie wrazenia ? jak wynagrodzenie? pytam gdyz mam oferte pracy od pon-pt od 9-20, w sob-ndz od 10-18 (bedzie nas dwie osoby-) stad pytanie odnosnie wynagrodzenia - bo Pani zaproponowala 1tys na "reke" za miesiac probny, a pozniej bedzie negocjowanie czy da nam wiecej. naciskala by dac umowe zlecenie, ale ja nie chce takiej (mimo, iz ona twierdzi, ze wiecej zarobie - bo nie bede placila skladek-owszem ale dla mnie maja znaczenie skladki i lata pracy, plus po roku w razie bezrobocia dostane zasilek-bo umowa o prace).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajajataka
nie wiem z jakiej miejscowosci jestes , ale 1000 zł to jakies kpiny chyba;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona 26 latka zagubiona
czyli mam jej powiedziec ze za miesiac probny to 1300 zl bo w weekendy tez bede pracowac. a sadzilam ze ten 1000 to tylko za dni robocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajajataka
jescze zdziera na umowe zlecenie daj sobie spokoj,dziewczyno . Jesli na pracy Ci zalezy to spytaj ile dasz rade"wyciagnac" na tym calym zleceniu?Jesli powie 1000 zł wiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajajataka
ja uwazam ze kobitka szuka delikatnie mowiac jeleni, 1000 zł i jescze weekendy godziny pracy tez masakryczne;/ w weekendy placi sie 100% albo oddaje wolny dzien za niedziele wiec nie wiem jka sie z nia dogadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasiccciaaa szok
powiedz mi czy to nie praca w warszawie przy stadionie w takim maym pawilonie, u pani Basi? hehhe tysiaka ci daja w hujjj kasy, heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaguska123456
myślę że nie masz co wybrzydzać. 1000 zł to jest dobra stawka jeśli chodzi o początek pracy. Najniższa krajowa jest 1038 myślę ze nikt nie da ci więcej a na pewno nie w sukniach ślubnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaguska123456
ja tez na początku pracowałam za te 1038 tyle ze umowa o prace. Również byłyśmy 2 i również sobota niedziela pracująca. Było to w Centrum Handlowym w punkcie opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ... na umowę o pracę to nie mozesz pracowac po tyle godzin i w wekeendy bo to niezgodne z prawem pracy, ale na umowe zlecenie to owszem. Jesli nie masz innej alternatywy to zgodz sie ale ja uwazam ze Pani to delikatnie mówiac naciagaczka. Na pewno nie da ci wiecej po okresie probnym. Za tyle godzin pracy zaproponowala ci smieszne pieniadze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no żesz
ba, moja koleżanka w sukniach slubnych wyciąga 1600 na rękę, umowa o prace, pn-pt 10-18, sob 10-14 1000 zł to jakiś śmiech-nawet i na miesiąc próbny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Towarzysz Wytrzepał
Przepraszam, a czy ktoś wie gdzie można się wysrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sraj pod siebie Wytrzepał
albo u Donka w domu pod wanną. :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajajataka
1000 zł to śmiech wiem jaka jest najnizsza krajowa, ale jej szefowa to zwykla naciagaczka za tyle godzin pracy 1000 zł?przelicz ile wychodzi ci na zł/1h to sie przerazisz;) powtarzam w macu daja wiecej w h&m jest 10zł netto za 1h!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsvfgjdf
Ja bym nie chciała takiej pracy. Po pierwsze nie jest to praca na umowę o pracę tylko cywilno-prawna czyli o dzieło lub zlecenie. Pracowałam kiedyś tak i mam negatywne doświadczenia. Dla zleceniodawcy jest to 'najlepszy' typ umowy, bo najbardziej wykorzystuje pracownika i najmniejsze koszty ponosi, a często bywa i tak, że zleceniodawca okazuje się oszustem i nie płaci. Ciężko jest potem od takiego oszusta wyegzekwować należności. Po drugie godziny i dni pracy są masakryczne. Po 3 stawka którą wam proponuje ta baba jest bardzo niska w stosunku do reszty. Po 4 ona wam tylko może obiecywać, że po m-cu próbnym was zatrudni i robić nadzieje, że da wam więcej. A wcale tak nie musi być. Po m-cu może wam podziękować i na wasze miejsce znaleźć 2 inne chętne i to samo im mówić. Tyle minusów. ------------------ Teraz plusy. Baba może jednak okazać się w porządku i rzeczywiście może was zatrudnić potem i dać większą stawkę. Nie jest to raczej praca do której potrzebna jest jakaś szczególna wiedza czy umiejętności. Wydaje się, że spokojna i bez stresów. Jak nie masz żadnej inne perspektywy czegoś lepszego a potrzebujesz pieniędzy to spróbować możesz. Jakby co, to po m-cu możesz zrezygnować. Aha i chciej jak najlepszą umowę, gdyby proponowała o dzieło, to zlecenie. A po próbnym to najlepiej na umowę o pracę, a w najgorszym wypadku zlecenie. -------------- Napisz czy są tam obecnie jakieś inne pracownice? Nie liczę właścicielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×