Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

berbusia

************** pół roczne dziecko na ziemi na kocu *********

Polecane posty

jkładę córcię na ziemi, na kocyku, ale zaczęła sie przewracać z brzuszka na placy i boję się, że się uderzy (pod spodem dywan)- zwłąszcza, że pełza i ucieka z tego koca na parkiet... szukam jakiejś maty albo vczegośtakiego, co będzie dość duże i miękkie, ale nie mogę znalezc, moze podpowiecie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teosia
wiecej gwiazdek sie nie dalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam mate
juz nie potzrebuje jej ... moge ci odsprzedać jest bardzo duża zajmowała nam pół pokoju dużego :D a mała sie mogła kulac ile chce teraz ma 15 miesięcy i juz jej niepotrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam mate
kupiłam ją za 140 zł ale moge ci ją odsprzedać oczywiscie w nizszej cenie ... jak jesteś zainteresowana daj @ pośle ci zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam matę - poproszę o fotkę i cenę.. mail: zanetka-r@o2.pl matę edukacyjną mam - za mała , mała z niej ucieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam mate
zaraz wyśle ci zzdjecia ja też miałam takie maty edukacyjne ale sa małe;/a tą kupiłam i byłam zadowolona ukłądałam ją jak chciałam i ile chciałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam polroczne dziecko i widze juz ze takie maty przestają zdawać egzamin. One sa dobre dla dzieci do 6 mc. przeciez zaraz dziecko zacznie pełzać, raczkować. nie boj się ze sie walnie, a nawet jeśli to nie pierwszy i ostatni raz. Zreszta jak ma sie walna? zobacz w ikea sa taki maty piankowe zaraz poszukam to ci wrzuce link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam mate
ok @ poszedł zanetka-r@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam mate
jszcze nic nie mam na @ ale jak coś to moje gg 16272917

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×