Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anabellov

ALLEGRO PYTANIE O LICYTACJE

Polecane posty

pomóżcie, bo nie mogę tego rozkminić. intryguje mnie strasznie, dlaczego czasem kiedy licytuję aukcję powiedzmy daję 10zł, to od razu najwyższa wartość to 10zł później jak ktoś da 20zł to jest 20, a czasem jest tak, że zamiast 10zł pokazuje 1zł.. dopiero jak ktoś zalicytuje 20zł to znowu pokazuje 10zł z groszami i tak w kółko - wiecie o co chodzi, takie przebijanie w ciemno. czemu tak jest? (nie wiem czy to dobrze wytłumaczyłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wyjaśniam. W momencie kiedy składasz na all ofertę w czasie licytacji wpisujesz w okienko jaką tam kwotę. System traktuje to jako najwyższą kwotę którą chcesz zapłacić. Możesz założyć że za dany przedmiot który jest wystawiony od. np 1 zł dasz max. 7 zł, a mozesz założyć że dasz np. 26 zł. Jesli aukcja zaczyna sie od 1 zł, możesz licytować się non stop z kimś wpisując np. 1, 20 potem 1, 59 potem 2,3 i tak dalej aż do momentu wygrania lub stwierdzenia że jest już za drogo. możesz też zamiast przebijać co chwilę oferte dać od razu np.26 zł-czyli maksymalną kwotę jaką jestes w stanie zapłacić. Aukcja trwa, pozostali licytujący nie wiedzą ile wpisalaś, ale za każdym razem gdy wpisują kwotę mniejsza niz Twoje 26 zł pojawia im się info, że kwota została przebita i jest juz wyższa. Moze niezbyt jasno to napisałam, ale inaczej nie potrafię. Mam nadzieję, że cokolwiek pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. rozumiem, że można się przebijać, ale właśnie dlaczego raz jest tak, że wpisze się powiedzmy 20zł i inni przebijają i wystakuje im informacja, że gratulujemy bo oferta jest najwyższa, albo, że się oferty nie przebiło, ale nie raz jest tak, że ktoś zlicytuje 20zł i od razu tyle na aukcji pokazuje, ktoś potem da 60zł to też to 60 się pokazuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×