Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noranyany

co z kredytem?

Polecane posty

Gość noranyany

Kredyt pewnie dla niektórych kwota śmieszna - 4 tysiące ale potrzebne mi było na operację którą NFZ by mi zrefundował za półtoraroku a była "do wykonania na wczoraj" Spłaciłam dopiero 1 tysiąc w ciągu 2 miesięcy i straciłam pracę :( Było to dosyć nieoczekiwane bo z powodu mojego zdrowia to się stało. Więcej jestem po operacji i zapłakana, bo nie wiem co zrobię - spłata raty za tydzień ;/ Pracowałam za krótko aby pójść na bezrobotne. Na mieszkanie dorzuca mi się mama ale nie stać ją na pokrycie kosztów kredytu [rata 512zł/msc] ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i sri i fru
Cześć.Idz do banku,gdzie brałaś ten kredyt i zapytaj czy jest jakaś opcja zawieszenia spłacania dopóki nie dostaniesz pracy,Mam podobną sytuację,też chcę tak zrobić jak mnie zwolnią. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
Jeśli Cię to urządza, to w Providencie można wziąć na 10 dni całkowicie za darmo pożyczkę :) Wysyłasz wniosek http://www.pozyczki.biz.pl/provident/ podpisujesz umowę, odbierasz kasiorę a 10 dnia po zainkasowaniu gotówki wysyłasz Providentowi poleconym oświadczenie o odstąpieniu od umowy i spłacasz pożyczkę bez odsetek i kosztów :) W ten sposób wydymasz kogoś, kto chciał wydymać Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×