Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Roburek

Związek

Polecane posty

Gość Roburek

Cześć , mam do was pytanie.. natomiast mam dziewczynę jesteśmy ze sobą 6 miesięcy.. między nami jest cudownie.. rzadko kiedy sie kłucimy a jak już kłucimy to zaraz jest wszystko ok i sobie wszystko wyjasniamy, ja już byłem wcześniej w związku.. ja jestem jej pierwszym chłopakiem, poprzednie związki niebyły takie jak te.. ona ma 15lat ja mam 17.. jak na 15 lat jest dojrzalsza od innych dziewczyn psychicznie i wogóle.. boje się że zdradzi mnie albo coś bo będzie chciała spróbować z kimś innym .. niechce jej stracić .. czy mam jakies powody waszym zdaniem do obaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podszyf
no proste ze Cie zdradzi wszytskie 15 latki to kurwy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania z zielonego wzgorza 80
a czy ona jest doswiadczona, seksualnie rozbudzona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałeś kiedyś Słownik ortograficzny języka polskiego? Wydaje mi się, że zamiast użyć słowa natomiast chciałeś użyć słowa mianowicie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chujna wrotkach
natomiast zamiast kłucimy zawżdy azaliż lepiej brzmi kłócimy a dobrze się pruje w wyrku Twoja lady Roburku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roburek
nieuprawialiśmy seksu .. ewentualnie peeting ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roburek
Dobra już.. teraz powiedźcie mi co sądzicie o moim wpisie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślimy, że nie interesują nas wyssane z palca problemy nastolatków. :classic_cool: Może na uczuciowym pomogą. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podszyf
na stos jom @!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otóż
Wszystko zależy od wielu czynników, na przykład od tego jakie wartości wynosi z domu rodzinnego, jaki jest jej stosunek do wiary katolickiej. Nie bez znaczenia jest również jej uroda i to jak odbierają ją inni mężczyźni. W tym wieku raczej kończy się jedynie na zauroczeniu. Być może jesteś jednym spośród wielu, pierwszy ale i nie ostatni. W wieku młodzieńczym patrzy się często przez tak zwane okulary hormonalne, co sprawia, że przelotne zauroczenie jawi nam się jako miłość. Zastanów się czy kochasz jej osobowość, sposób bycia czy zachwyca cię raczej jej ciało. Czy pragniesz z całego serca, aby ta dziewczyna związała z tobą przyszłość na całe życie, czy może oczekujesz jedynie spełnienia krótkofalowego nasycenia erotycznego. Często bywa tak, że przez pryzmat okularów hormonalnych zachwycamy się pewnymi dziewczynami z gimnazjum czy z liceum, a z czasem nie robią na nas większego wrażenia. Zastanów się czy to rzeczywiście miłość, rozumiana jako wartość niezniszczalna, czy jedynie efekt patrzenia przez pryzmat okularów hormonalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×