Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chybacosmam:)

Dodatkowa praca. :) może coś z tego będzie

Polecane posty

Gość chybacosmam:)

witam. jako ze mam marna wypłatę, szukałam sposobu na dorobienie sobie chociazby 200-300 zl miesiecznie, no i znalazlam pewną strone, poki co widzę, że nalicza mi jakies grosze do konta (wypłata jest po osiagnieciu min 30 zl), ale postanowilam przez miesiac klikac w te banery, moze faktycznie cos z tego wyjdzie :). Z doświadczenia wiem, jak ludzie oszukują na tej pracy 'internetowej', tez sie balam, bo juz nie raz gdzies sie logowalam, i okazywalo sie, ze trzeba wyslac 2 sms za 30 zl, zeby miec jakies kod potwierdzajacy itp itd, a tu poki co nie ma niczego w tym stylu. Jesli ktos jest chetny to zapraszam : http://centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=anilorakm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz klikne Ci :) Ja tez na tej samej zasadzie dzialam :) Może i cos z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm dziwna sprawa
Liczba uczestników: 78,666 Suma wypłat i wydatków: 140,578.60 Tzn, że każdy (jeśli wszyscy pracowali) dostał 1,78zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już wszyscy swoje chwalą to ja też ;). Pracuje z mało jeszcze znaną firmą kosmetyczną. Rewelacyjne kosmetytki mają (na bazie tlenu) i niedrogie. Mają i biała i kolorową kosmetykę, bardzo obszerne katalogi co miesiac. Poza tym struktura jest jeszcze nierozbudowana więc zgłasza sie do mnie duzo pań, które chcą zostać konsultantkami i budować swoje grupy. Widzę już żeduzo zyskam z tą firmą. Jeżeli ktoś chciałaby coś więcej dowiedzieć się na ten temat to zapraszam faberlicpolska@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×