Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaskaskas

telemarkerka

Polecane posty

Gość kaskaskas

witam, czy ktos z was pracował jako telemarker? jestem ciekawa jest wyglada ta praca. Chodzi mi rowniez o to, czy mozliwa jest sprzedaz produktow bankowych codziennie?? mam propozycje pracy wlasnie na takim stanowisku ma to byc platne w systemia stalym plus prowizja. da sie zarobic na ta prowizje szczerze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro pytasz pisz poprawnie
telemarketer telemarketerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaskas
dokladnie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara1986
Pracowałam na studiach jako telemarketerka- az rok. Nie jest to wdzieczna praca -czasem ta osoba po drugiej stronie potrafi doprowadzic do furii- a i tak musisz być miła. Najgorsze sa poczatki- ja pracowałam po 6-8h gardło bolało okropnie, pozniej jest juz ok. Wszystko zalezy co dokladnie masz robic- naciagac na spotkania -prezentacj-jak ja ;) czy ankietowac... Powiem ta- jak nie masz nic innego a chcesz pracowac, to idz na telemarketerke-ale szukaj czegos innego. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nckdl;c
napisz jaka firma i jakie miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaskas
dzieki za odpowiedz :) abc finansowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie czeka rozmowa
szukam info na temat pracy telemarketera , czeka mnie rozmowa na takie stanowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze ktoś jeszcze halooo
ciekawa jestem jak to wygląda bo w mojej okolicy tylko taka robota jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja coś wiem na ten temat
ostrzegam was , jak macie trochę godności i szacunku do samych siebie to nie róbcie z siebie debili jako telespamerzy , ludzie naprawdę ich nienawidzą , sama nie kupię nic przez telefon i praca jest upokarzająca, trenerzy i liderzy naciskają na sprzedawanie ty naciskasz ludzi na kupienie jakiś pakietów np cyfry coś tam za 100 zł w full opcji na m-c ale koleś odpowiada grzecznie ,że pracuje 16 godz dziennie z przerwa na obiad- jeden na 1000 , bo reszta was op******i ,że dzwonicie a jak jeszcze traficie na nr zastrzeżony to już całkiem.... ktoś usłyszy nazwę firmy dla której pracujecie i poleci wiązanka, jedni mówią da się przywyknąć , ale po co sprzedawać coś przez telefon ? na dodatek coś co nikomu nie jest potrzebne , np notebooka sruka babci 87 letniej z internetem mobilnym w orange czy plusie? dzwoni się głownie na stacjonarne nr prawda? kto ma stacjonarne ? starsi ludzie , emeryci ew firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupa z małpy....
tak się zastanawiam czemu ludzie idą pracować do takich firm , które wciskają przez telefon co się da? jaki jest sens zdzierać struny głosowe godzinami i wysłuchiwać wyzwisk od ludzi , bo dzwonisz bo próbujesz wciskać byle co? wiem ,że z pracą ciężko ale czy nie lepiej poszukać czegoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żuraw w kantorku
kto normalny odbiera telefon i da sobie wcisnąć kota w worku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×