Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znajoma wychodzi za mąż

znajoma wychodzi dzisiaj za mąż, teraz siedzi u fryzjerki a jej przyszły mąż ...

Polecane posty

Gość znajoma wychodzi za mąż

... siedzi na gadu gadu, do ślubu 3,5 godziny. Wyluzowany facet widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no iiiiii
no i co z tego? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy.
ja tez miala duzo na glowie a maz nie mial co robic to dzwonil co chwile:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma wychodzi za mąż
no to, że facet jest wyraźnie wyluzowany bo chyba powinien się teraz już mega stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n jnjnnn
moze tak wlasnie stres niweluje? poprzez rozmowe na gg?? niesadzisz?? zreszta moze kompa ma tylko wlaczonego:D na slub zdarzy 3,5 godziny to masaaaaaa czasu facetowi wystarczy okolo 20 minut:D golenie, prysznic, garnitur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no iiiii
a to jakiś wymóg jest? Że ma się stresować? :D:D:D bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma wychodzi za mąż
nie chodzi o to, że wymóg to jest jakiś tylko wszystkie kobiety zawsze się strasznie stresują ślubem więc jakoś takie dziwne mi się to wydało, wiem, że zdąży w 3,5 godziny, facet wiele do zrobienia nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma wychodzi za mąż
ta znajoma teraz siedzi u fryzjera lub już u kosmetyczki i pewnie ma mega stresa, już 3 dni temu chodziła do tyłu :) na pewno się cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma wychodzi za mąż
chyba nie rozumiem o co ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu nie chodzi o zaangazowanie
tylko kobieta chce na swoim ślubie wyglądać pięknie więc od rana sie szukuje (fryzjer, kosmetyczka - makijaż, paznokcie) a facetowi fryzjer i kosmetyczka nie potrzebna więc ma od rana już siedzieć w garniturze i gryźć paznokcie? :o Mój wstał z łóżka godzinę przed ślubem i spokojnie zdążył :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma wychodzi za mąż
nie ma tylko włączonego kompa bo on włącza i wyłącza co jakiś czas, teraz ma 2,5 godziny do ślubu i znowu się włączył facet ma swoją firmę więc podejrzewam, że jeszcze załatwia interesy po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekmfoelfeo
a co ty go tak sledzisz?:o zycia nie masz:o czemu sie nie szykujesz na slub? pewnie zaproszona jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma wychodzi za mąż
ale mnie chcesz tanio podejść :) jak napiszę że jestem to powiesz, że powinnam się już iść szykowac a nie siedzieć na forum, jak napiszę,że nie jestem to powiesz, że jest mi żal że mnie nie zaprosiła ale sorry nie napisze jak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka pewnie potajemnie
podkochuje się w facecie jej znajomej i liczy że będziemy jej pisać "no skoro facet się tym nie przejmuje i siedzi na gg to nie kocha swojej narzeczonej" itd :o ale coś ci autorko nie wyszło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma wychodzi za mąż
nie nie podkochuję się w nim, niedawno sama wyszłam za mąż i jest mi dobrze, jej przyszły mąż nie jest w moim typie, nie mogę przeżywac czyjegoś szczęścia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma wychodzi za mąż
czy ja gdzieś napisałam, że to, że siedzi na kompie oznacza, że jej nie kocha? napisałam, że jest wyluzowany, dlaczego tak się czepiacie i we wszystkim widzicie podstęp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyui bnmjhbk,i
jakby siedział na red tubie i dzwonił do panienek to bym sie martwił a tak to luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma wychodzi za mąż
ale ja się nie martwię! nic nie podejrzewam, po prostu piszę, że facet jest wyluzowany, nie widzę w tym niczego złego, po prostu coś stwierdzam, rozumiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×