Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytająca stokrotka 21

Czy możliwa ciąża? Bardzo proszę o odpowiedzi...

Polecane posty

Gość Pytająca stokrotka 21

Witam, zaznaczam że to nie jest pytanie zrozpaczonej 16stki... A więc sprawa ma się następująco. Kochałam się z moim M. 25, 27. 08 a owulację miałam 26. nie kończył w środku - stosunek przerywany - nie stosujemy antykoncepcji. 29.08 znów się kochaliśmy i tym razem skończył w środku. Miesiączkę powinnam dostac 08.09, zawsze mam 28 dniowy cykl z zegarkiem w ręku. Dziś mamy 10 września a @ ani śladu, trzeci dzień się spóźnia jeszcze nigdy tak nie było. Pomyślałabym, że może się udało. Ale zrobiliśmy wczoraj test - jedna kreseczka - negatywny. Zaznaczam że nie jestem nastawiona że bardzo chcę miec dziecko lub bardzo nie chcę... Więc to chyba nie kwestia psychiki... Do lekarza trzeba czekac a mnie po prostu nurtuje to pytanie dlatego tez napisałam. Czy któraś z Was tak miała że test pokazał jedną kreskę gdy była w ciąży? I drugie pytanie czy na początku ciąży brzuch boli tak samo jak na okres? Czasem mnie pobolewa i ale ani śladu @. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyki cyki
Oczywiście, że test może nie wyjść pozytywnie mimo ciąży. Albo czekasz kilka dni i robisz nowy, albo idziesz na betę, albo do gina też za jakiś czas. A w ciązy wcale nie musisz teraz być, nawet jeżeli okres ci się spóźnia. Z zegarkiem w ręku to nawet pociągi w Polsce nie jeżdżą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób sobie test z krwi wykrywa już 3 dniowa ciąze, ginekolog gdy byłam w 6 tyg ciązy to twierdził,że nie jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca stokrotka 21
no własnie okres mi się spóznia pierwszy raz, i to kilka dni i się nie zanosi na niego a test pokazał negatyw i dlatego właśnie sama juz nie wiem.. Wiem, że nie muszę byc zawsze myślałam że testy są wiarygodne. A beta to 100% pewności? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca stokrotka 21
upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×