Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chłopakszukakochanki

Szukam Pani 40+

Polecane posty

Gość mbbchf
wrocław i okolice to nie wiem. ale poszukaj lepiej w kielcach i okolicach. tam czwórki mają szał macicy!!:) wystarczy pójść do najpodlejszego klubu i będziesz miał dymanie przez co najmniej tydzień!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalna
Witaj Facet :) też nie znalazłam "naszego" tematu, komu przeszkadzał..? Pozdrawiam wszystkich łaknących bliskości, miłości, czułości etc, etc....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może ja sie dołaczę. Ok pięćdziesiatki, z Krakowa. Skasowano mi temat który założyłem. To może tutaj. Szukam kogoś miłego (kobieta, wiek nie ważny). I nie chodzi mi, jak zapewne większości, o seks. Chodzi o bliskość. Wiecej na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalna
dlaczego kasowane są niektóre tematy? Czasem te wulgarne mają się dobrze...inne znikają. Pozdrawiam piękny Gród Kraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość permennn
jesteś z Krk potencjalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalna
troszkę się mijamy :) ale tak to już jest na tym "kafe", że istnieją tematy, ludzie piszą, poznają się, a potem jakoś tak śmiercią naturalną umiera. Smutne z jednej strony, że w kontakt między jednym, a drugim człowiekiem wkrada się maszyna. Ale często jest to jedyny sposób na rozmowę, więc to jest jakby plus. Permenn, nie z Krakowa, ale gościnnie tam występuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalna
I Tobie Koliberek miłej nocy :) Problem, czyli co, bo jakoś ciężko myślę o tej porze dnia, nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalna
gadatliwa jestem, więc mógłbyś mieć problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalna
no....wiem :) ale cierpliwość też ma granice. A tak w ogóle, to głupie nicki wymyślam i na nieodpowiednie tematy wchodzę :D Mam tez ponad 40 i nie szukam chłopaka jak w temacie...:D Za nick mi się oberwało...za gadatliwość też...i nawet za cycki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalna
Dobranoc Facet :) Za bardzo dotleniłam się dzisiaj i spanie mi odeszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj potencjalna.... nam wszystkim się oberwało, nie tylko Tobie. A co do tych Twoich cycków, to ktoś je widział, że odważył się na krytykę?????? :-) Bo może można je gdzieś podziwiać.....też bym z chęcią zobaczył... :-) Może moja krytyka wypadła by troszeczkę bardziej pozytywnie :-) Ludziska to mają pomysły.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalna
Cześć:) Piję poranną (!) kawkę i uciekam w plener na dłuuuuugą wędrówkę:) Chyba muszę zrobić odwyk od kafe, jeszcze do niedawna nie rozumiałam ludzi, którzy gadają z komputerem... To chyba niedobry sposób na zabijanie samotności, ja za szybko się przywiązuję :) A Ty Facet masz w planach dzisiejszych jakieś świeże powietrze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalna
moje piersi są jak ja, czterdziestoletnie :) i nie zamierzam ich sztucznie odmładzać, ani żadnej rzeczy która we mnie jest :) Godzę się z wiekiem ze wszystkimi konsekwencjami tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potencjalna, chyba Cię już polubiłem.....chociażby za Twój stosunek do wieku :-) Oczywiście, że plany mam. Jak co niedzielę idę "pomęczyć" się troszkę do lasu.... Sama wiesz, my po 40-tce potrzebujemy świeżego powietrza i ruchu.... Ruch to podstawa, prawie tak samo ważny jak woda.... A może mnie zabierzesz na tę wędrówkę???? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalna
Skąd jesteś, może braknie ci niedzieli, by na ten wypad dojechać..? :) Pewnie, że miło powędrować w miłym towarzystwie :) Dużo chodzę, pływać uwielbiam ale nie na basenie naszym. woda chlorowana uczula mi oczy. W naturalnej bardzo chętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
Spóźnione dzień dobry :) Dzisiaj mam taką ładną pogodę, że grzechem byłoby siedzieć w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalna
:D teraz kapłam się, że woda w kontekście picia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalna
Cześć Koteczka:) Zostawiam Cię w bardzo miłym towarzystwie, jak chyba już zdążyłaś zauważyć :) Bardzo miłej niedzieli Wam życzę! Facet, jeśli masz nie za daleko, to serdecznie zapraszam na wędrówkę :) I Koteczkę również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj potencjalna, kilku niedziel by trzeba, żebym przyjechał do Ciebie zza światów... Ale chodzi mi generalnie o możliwość takiej wspólnej wędrówki. Jak to widzisz? Ja uwielbiam taki sposób spędzenia czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry koteczka.... spóźniony? E tam, niedziela jest, nie stresuj się. Kiedyś trzeba się wyluzować. Jutro znowu zacznie się to szaleństwo w pracy... My po 40-tce potrzebujemy trochę odprężenia....i relaksu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalna
to z jakiej planety pochodzisz, bo ja depczę po Ziemi :) Mieszkam w Polsce, można by rzec okolice Krakowa w dużym skrócie. A wspólne wyprawy są super i im więcej ludzi tym fajniej. Ale i we dwoje mają swój niepowtarzalny urok..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×