Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chłopakszukakochanki

Szukam Pani 40+

Polecane posty

Witaj koteczka :-) Wczoraj miałaś doskonałą pogodę! A dzisiaj pod psem...rozpal ogień w piecu, możesz nawet upiec chleb...Zapach świeżego chleba, to naprawdę takie swojskie, przyjemne wspomnienia...Zazdroszczę Ci tego, szczerze. A na pogodę nie psiocz, co mają powiedzieć Austriacy? Niektóre części tego kraju zasypane są śniegiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szum, nie obrażam się.... :-) Ale o jedno Cię proszę, nie wmawiaj mi, kim to ja jestem albo i nie... Sam wiem najlepiej! Na jakiej podstawie wyciągasz takowe wnioski? Znasz mnie? Nie sądzę, więc troszeczkę "piano" proszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
Jest problem Panie :) piec nieczynny :D ale piekarnik owszem ;) Ja tam nie marudzę na pogodę :) lubię każdą porę roku i mogę nawet do tej Austrii wyskoczyć i potarzać się w śniegu i nie omieszkałabym wyprowadzić kilka śnieżnych kul w twoją stronę :D Dzisiaj tylko tak jakoś kiepsko było, ale poganiałam na rowerze z psem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawi mnie osobowość męskiej części populacji:D Wiesz, no to ogólnie dostępne forum. Ale masz racje, wieje nudą od tej "rozmowy":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalna
Witajcie:) Jak czytam o Waszej pogodzie, to aż mnie dziw bierze... U mnie środek lata! Noc taka ciepła...że nie chce się, by się skończyła...:) Koteczka, ten Twój piec..., to moje marzenie..:) Kocham wieś, naturę, przyrodę.. A tradycyjny dom, jedzenie i normalność, to coś czego pragnę najbardziej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet-nie przeinaczaj, było do Ciebie, nie do potencjalnej:) Kobieta lubi sobie tak popisać i to niejedna, ale facet takie ble,ble,ble:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalna
Facet, moja pomarańczowa "koszulka", to przypadek...:) Oprócz jednego, dwóch...wpisów nie zamierzałam się przywiązywać..:) Piszę pod jednym czarnym nickiem i myślę, że moje wypowiedzi są autentyczne i zgodne z faktycznymi przekonaniami niezależnie od tego czy mam obecny, czy tamten nick. A pewnie gdy zaczną się psikusy, będę zmuszona do zmiany..:D Choć czarny postarza... A wiadomo, w moim wieku...to nie jest już korzystne! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
Potencjalna, mój dom to dom po babci mojej :) stary dom, ale najpiękniejszy jak dla mnie:) same dobre wspomnienia . Panie- wstyd nie wstyd, ale nie potrafię jeździć na nartach :) za to łyżwach...tu jestem mocna także jakby była gdzieś tam w tej Austrii górka skuta lodem to ja na tych łyżwach jak najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalna
Morza szum... Bałtyckiego - uwielbiam! :) A tak w ogóle, to Wielbicielek masz całe tabuny...:) jak widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalna
Koteczka, ten Twój dom nie zamieniaj na inny... On ma duszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
No coś ty Potencjalna :) mi tu dobrze jest :) z resztą babcia by mnie z nieba gromami zawaliła :D Mam pomysł.Bo ten, ja tu z panem na łyżwach, pan na nartach a Potencjalna ty na czym byś chciała ?:D Bo mam jeszcze gdzieś na strychu moje sanki z dzieciństwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalna
jak lubi bajerować...:) Każdy ma jakieś zamiłowania :) Może są takie, co lubią być bajerowane? Żeby nie było..., nie siebie mam na myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalna
a ja na pupci...lubiłam zawsze, bez podtekstów...:D choć na erotycznym jesteśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalna
Facet, ja??? no tak...zapomniałam, pisałam na pomarańczowo z takim miłym panem :) Więcej grzechów nie pamiętam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×