Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie co myślicie

dziwnie się czuję, czy to możliwe???????

Polecane posty

Gość powiedzcie co myślicie

żyję z rozwodnikiem, poznałam go kiedy nabierał odwagi aby wystapić o rozwód, kiedy wystąpił związaliśmy się, jestesmy razem, ona została sama, teraz dowiedziałam się, że z jej rodziny zmarł ktoś bardzo jej bliski, przykro mi jest z tego powodu, pewnie coniektórzy powiedzą, że jestem podwójnie moralna, że mnie nie powinno być przykro bo na pewno nie mam żadnych uczuć skoro związałam się z tym mężczyzną itd. ale owszem, jest mi przykro bo wiem, że jej na pewno jest źle a tego jej nie życzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem jedno....
nie,po prostu czujesz się jeszcze lepsza od niej litując się nad nią, grasz przed sobą samą " dobrą panią". To normalne jak się jest " na górce". Naprawdę wczułabys się w sytuację wtedy , gdybyś sama doznała takiej krzywdy jak ona. Teraz nie pobierasz lekcji od życia- ona tak, to na pewno ją boli ale także umocni. Każdy ma swoje lekcje od życia ona swoją, ty swoją więc przestań się zgrywać laska i ciesz się sukcesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie co myślicie
co ty piszesz!!! jakim sukcesem? myślisz, że jej nie współczuję? współczuję bo w takim momencie nie patrzę kim jest, każdemu bym współczuła i byłoby przykro i myślę, że to naturalna reakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
Czy jest ci przykro i zalujesz kazdej osoby ktorej ktos bliski zmarl? Rozumiem,gdy wspolczujesz komus bliskiemu,ale ona to obca baba.Pewnie nawet slowa z nia nie zamienilas....Zastanawiajace.Moze chodzi o cos innego?Nic nie sugeruje,tak sie tylko zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzikrejzi2
Wyrzuty sumienia chyba się odezwały co ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie co myślicie
tak współczuję każdemu kto stracił bliską osobę, to dziwne? wiadomo, że każdego dnia ktoś kogoś traci i ja nie doszukuję się tego kto kogo, ale kiedy dowiaduję się o tym to współczuję każdej tej osobie, według mnie to dość naturalny odruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
czyli o co chodzi :) Wszystko OK ! Milego dnia ! NIe masz sie czym przejmowac.A dlaczego wogole sie przejmujesz?? Jestes wrazliwa,martwia cie ludzkie losy i juz.A ze to eks meza,to nie ma znaczenia.Zyj w zgodzie z soba i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×