Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Leonarda100

Przesuniecie owulacji - mozliwosc wpadki przed okresem?

Polecane posty

Gość Leonarda100

hello! Prosze o odpowiedz, wspolzylam dzien przed okresem bez zabezpieczenia. Dzien wczesniej zaczal mnie bolec brzuch na okres, teraz mija 5 dzien od stosunku, , przez te dni brzuch bolal mnie na okres, ale dzis juz bol minal , a okresu nie ma dalej. Nie jestem ekspoertem od luzu i przynzam ze nie obserwuje go wnikliwie, ale jako ze mam uczucie wilgotnosci, podjerzewam ze moge wlasnie przechodzic spozniona owulacje i stad te bole brucha, prosze napisac czy owulacja mogla mi sie az tak przesunac, nie mialam jakis specjalnych stresow. I czy w takim wypadku moge podejrzewac ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja.....
oczywiście, że tak. Skoro masz "wilgotno" to jest duża szansa na owulację. A skoro owulacja to też ciąża jest możliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leonarda100
Dziekuje za odpowiedz, jesli nie dostane okresu to test tak za jakies 2 tygodnie tak? biorac pod uwage ze owulacje mam teraz, sorry za dziecinne pytania ale naprawde ekspertem w tym nie jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w poprzednim cyklu właśnie w terminie @ miałam dopiero owulację. Czasami tak bywa, niby też nie miałam żadnych stresów, zmian klimatu, przeziębień. Test najwiarygodniejszy będzie rzeczywiście po dwóch tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×