Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arabeska11222

czy lekarz może wyprosic męza na czas spr. rozwarcia?

Polecane posty

Gość arabeska nie masz sie
a moze ten koles byl przy porodzie i strasznie to przezyyl??? wiesz brutal truth od takich ciezkich przezyc sa lekarze - to mozna wyleczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutal truth
kobieta powinna byc silna sama w sobie urodzic przez cesarskie wiedziec jak zadbac o wygląd i o swój wizerunek bo pamietajcie ludzie sie soba nudza a w szczegolnosci kiedy 2 osoba traci atrakcyjność, a faktycznie strasznie ogromna jest roznica czy maz jest od chwili w której w połowie jest w kobiecie a w polowie nawewnatrz czy poprostu ma je przyniesione po wszystkim zapewne to strasznie wpływa na rozwój intelektualny i psychiczny....heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brutal truth
Arabeska - byc moze masz racje, ale w tych jego postach jest tyle agresjii, sposob pisania jest tak prosty, ze szczerze zdziwilabym sie, gdyby okazalo sie, ze to dorosly, dojrzaly facet :) chyba, ze tak jak piszesz: jest to osoba z problemami, ktora na gwalt potrzebuje pomocy. Ale moge sie mylic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brutal truth
Widzisz jak ty nic nie rozumiesz :) Nie martw sie, z wiekiem zrozumiesz :) Poza tym to mnie rozsmieszylo i zaciekawilo: brutal truth "kobieta powinna byc silna sama w sobie urodzic przez cesarskie" Czy ty wiesz w ogole CO to jest cesarka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutal truth
nie znacie mojej płci ani wieku nic o mnie nie wiecie ale ja za to wiem o was że nie jesteście kobietami które są tymi sprytnymi zobaczymy jak przyjdzie czas zdrady męża bo będzie miał zapotrzebowanie na bardziej zadbane ciało... to miała byc zwykła wymiana poglądów ale strasznie mnie atakujecie więc moje słowa tez nie beda delikatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabeska nie masz sie
no przezyl koles straszna traume - moze i zemdlal ale to sie zdarza pewnie raz na milion. do dzisiaj ma 'krwiste' koszmary a za 'luznosc' swojej zony wini porod naturalny - mimo iz prawdziwym powodem jest jego mikropenis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brutal truth
My nie znamy ciebie i nie wiemy kim jestes, za to ty nas swietnie znasz i wiesz, ze jestesmy nieatrakcyjne, nieciekawe i w ogole do bani :) Ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutal truth
może z konstekstu zdanie nie wyszło za ciekawie ale jasne że wiem jest to poród poprzez nacięcie bardzo niskiej części brzucha niżej linii majtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabeska nie masz sie
'nie znacie mojej płci' - znamy napisales ze nie jest 'gowniarzem' a nie 'gowniara' poza tym ton wypowiedzi i obrzydzenie kobieca fizjologia podczas porodu swiadczy o niedorozwinietym prawiczku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutal truth
jeżeli w małżeństwie popełniacie tyle błędów ile w waszym śmiesznym odczytywaniu mojego profilu psychologicznego to myślę że macie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabeska nie masz sie
'nacięcie bardzo niskiej części brzucha niżej linii majtek' majtki ktore zaslaniaja taka blizne nosza nasze babki - serio :P ty chlopie nie masz pojecia gdzie kobieta ma macice i gdzie trzeba naciac. a jesli piszesz o 'atrakcyjnosci' to widziales kiedys jak wyglada blizna po takiej operacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brutal truth
No, to dobrze, ze przynajmniej wiesz co to jest cesarka :) I nie wiem czy zdajesz sobie sprawe z kilku rzeczy: 1. cesarka to operacja 2. niesie ryzyko dla matki i dziecka 3. brzuch po cesarce jest czesto obwisly (wiec tu bierze w leb twoja teoria atrakcyjnosci :p ) i kobieta po cesarce trudniej odzyskuje dawna figure i plaski brzuch. Argumenty w sam raz dla ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutal truth
zrobiłam to specjalnie żebyście tak myślaly czasem do dziewczyny mozna powiedziec gówniarzu ale nigdy na odwrót, jesteście takie łatwowierne ciekawe czy bajery męża tez tak kupujecie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brutal truth
O i znow zaczynasz atak? Na brak argumentow wciagasz w dyskusje naszych mezow? :D:D Dobre :D Ty masz naprawde problem sam ze soba...i to wcale nie zart tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutal truth
ja byłam urodzona cesarką moja mama ma świetny brzuch nie wiesz że trzeba objaśnić zaufanemu lekarzowi co i jak ma robić boże....co za kobiety a po drugie to przy naturalnych porodach tez jest duże ryzyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabeska nie masz sie
no patrz brutal truth - ja taka glupia dalam sie zlapac dobrze ze otworzyles/las mi oczy pewnie przez cale zycie jestem zdradzana przez meza, jestem brzydka i nieatrakcyjna bo rodzilam SN tylko ty jestes taki madry i otworzyles mi oczy jutro rozwodze sie z tym swinia moim mezem i wstepuje do zakonu gdzie nikt nie bedzie ogladal mojego oszpeconego porodem SN ciala szczerze dziekuje ci jeszcze raz za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutal truth
wy chyba macie na mysli cesarkę rodem z XIXw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brutal truth
Nie masz pojecia o czym piszesz. Jestes osoba kompletnie nie zorientowana w temacie, wiec w ogole nie rozumiem po co my z toba dyskusje prowadzimy. Idz lepiej pogadac z mama o cesarce to ci wyjsni pare spraw, ktorych ty nie jestes w stanie zrozumiec - ale nastolatki juz tak maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabeska nie masz sie
pewnie nastapilo niedotlenienie mozgu po cesarce. jest to dosyc czeste bo dziecko nie jest naturalnie stymulowane i przygotowywane do oddychania samemu a po prostu w kilka sekund wyciagniete z brzucha i zmuszone do oddychania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutal truth
wiecie co chcialam poprostu pogadać a nie żreć się z wami ale te wasze nieposkromione wyobrażenia jakos przerwały ten "spokój" każdy niech sobie robi co chce wy tak wybrałyście a ja zrobie inaczej jak juz wczesniej wspomniałam chciałam wymienic pare zdań na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabeska nie masz sie
nie nie chciales pogadac i wymienic zdan ale WMOWIC nam, ze tak jak TY myslisz jest najlepiej a to nie jest dyskusja. przeczytaj ze zrozumieniem swoje wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutal truth
kobieto ja mam świetne wyniki na egzaminach wiec nie ma tu niedotlenienia mózgu a poza tym widziałam że możesz wyskoczyc z taką gadką i w sumie to że jesteś jaka jesteś powinno mnie cieczyc bedziesz szarym tłem na tle których pojawią się prawdziwe kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutal truth
nie to wy zaczęłyście agresywną rozmowe nawet twoj komentarz o niedotlenieniu i to ma być twoja "dorosłość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabeska nie masz sie
na kafe kazdy moze miec super wyniki w szkole, byc super-modelka i milarderem klawiatura wklepie a serwer przyjmie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brutal truth
Brutal - zaczynas zmnie powolic irytowac, a nie smieszyc! Nie wiesz o nas kompletnie nic, nie wiesz kim jestesmy, co robimy w zyciu, a widzisz tylko fakt, ze urodzilysmy sn, wiec nie zycze sobie nazywania "szarym tlem", bo narazie takowy representujesz tylko ty reagujac agresja na kazdy kontrargument! I ten twoj angielski pozal sie Boze nik...rzeczywiscie chcialas podyskutowac i wymienic poglady :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutal truth
wogóle to zakończmy ten temat bo ja mam swoje poglądy wy macie swoje no i niech tak zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brutal truth
brutal truth "wogóle to zakończmy ten temat bo ja mam swoje poglądy wy macie swoje no i niech tak zostanie" Otoz to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabeska nie masz sie
a wracajac do sedna spawy czy lekarz może wyprosic męza na czas spr. rozwarcia? NIE, NIE MOZE - zabrania tego prawo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutal truth
ale chyba nie myślałyście ze będę się uśmiechać wobec waszych ripost wobec mnie a to co mówisz o mojej nazwie to nijak to sie nie ma do rozmowy jakie to ma znaczenie mój nick a co masz problemy z angielskim i w ten sposób wylewasz swoje flustracje??heheheh no bo jakie to ma znaczenie w tej dyskusji no chyba że twój problem z moim nickiem jest twoim argumentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutal truth
i nie pisze sie nik tylko nick szwankaro języka angielskiego ale teraz dowidzenia moje drogie panie napewno będziecie tęsknic za naszą rozmową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×