Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość itakniktnieuwierzy

a ja sie temu dziwic nie potrafie

Polecane posty

Gość itakniktnieuwierzy

(to forum kobiet, wiem i przepraszam) Mam obsesje na punkcie kobiecej dominacji. Od 12 lat korzystam z internetu, jestem w pelni swiadomy zasad na jakich funkcjonuje, ale mimo to napisanie poprzedniego zdania zajelo mi ponad godzine. Nie umiem o tym mowic bezposrednio. Wstydze sie, ze mam z tym taki problem. Wiem, ze dla milionow ludzi problemem jest znalezienie wody, jedzenia, lekarstwa... nie mam najmniejszego prawa nazywac problemem wlasnych , ale to jedynie wpedza w jeszcze wieksze kompleksy ... nie pracuje (przejadam wszystko na co pracowalem do tej pory), potracilem prawie wszystkich znajomych i spieprzylem dobrze zapowiadajacy sie zwiazek z cudowna kobieta (jeszcze raz Cie przepraszam Anetko - naprawde) od 14 m-cy - nie liczac krotkich wypadow ze smieciami czy do sklepu - w ogole nie wychodze z mieszkanie, niebawem stuknie mi 30, gdy o tym pomysle czuje wstret do siebie, nie moge patrzec w lustro CZEMU to wciaz we mnie siedzi. Ostatnio coraz gorzej sypiam, slysze dziwny szum w uszach i ta migrena... antydepresanty juz nie dzialaja Nie wiem sam po co swoim uzalaniem jeszcze bardziej zasmiecam to forum, tak jak gdyby malo tu bylo meskiej niedojrzalosci ...ostatnia proba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorąca i słodka
depresja jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzały owoc.
Śpieszę się do pracy ale jeszcze odpowiem. Masz chyba depresję, Idz do lekarza, jedno wyjście odmieni Twój stan. miałam to samo, a teraz to tylko smutne wspomnienie. wiem, że trudno Ci wyjsc, ale dasz radę kawałek dalej, badz w inna strone. Powodzenia, nie zalamuj się chlopaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jem w biegu śniadanie
Trzymaj się, wszystko się ułoży, Ci powyżej mają rację. Zaraz wejdą tu podszywy i inteligencja kafe, ale się nimi nie przejmuj. Uda ci się jeszcze osiągnąć szczęście. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×