Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stop dla pryszczy:(

jak zapobiec tradzikowi od wewnatrz? jakie tabletki? herbatki?

Polecane posty

Gość stop dla pryszczy:(

mam juz ich dosyc, w sumie juz nie jest tak tragicznie jak kiedys, ale mimo wszystko jak wyskocza to porazka:( zasuszam je lekiem na bazie spirytusu ale po tym luszczy mi sie skora, a masci nie dzialaja to jest wydaje mi sie na podlozu hormonalnym bo wydaje mi sie ze to nasila przed i po okresie, ale nie chce brac hormonow bo juz kiedys bralam. jakie ziolka, herbatki czy tabletki polecacie zeby oczysicic organizm i zapobiec wyskakiwaniu pryszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stop dla pryszczy:(
podnosze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychu20s
przed sekundą założyem podobny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stop dla pryszczy:(
widac nikt nie zamierza pomoc... czytalam cos o tym ze cynk dobrze wplywa na cere i bratek, czy ktos pil to w tabletkach czy jako herbatki? czy jakies herbatki ogolnie takie na detox oczyszcza cere?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia szara mysz
ja piłam bratka musze powiedziec ze u mnie zadziałał troche. piłam krotko bo cos około 2 mieiecy ale wroce do niego na pewno po 2-3 tyg picia wszystko mi wylazilo, miałam duzo pryszczy bo organizm sie przeczyszczał i potem juz nie wyskakiwalo mi vtak duzo syfów jak dawniej. teraz pije pokrzywe ale jednak nie dziala tak dobrze jak bratek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfcvxcvxcv
przede wszystkim zdrowa dieta mniej chipsów, słodyczy sklepowych, czyli tzw. śmieci bratek słyszałam że jest dobry, faktycznie możesz tez pić rumianek capivit a+e poprawi też nieco wygląd skóry musisz również dobrze nawilżać skórę, nie używać kremów które wysuszają! to ściema, skóra dobrze nawilżona będzie szybciej się goić i zdrowieć niż wysuszona kwasami, które sa w kremach anty trądzikowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agataaaaaa
kup sobie mydełko siarkowe, ale ono też wysusza skore po długim zastosowaniu, jesli masz tłusta cere to musisz dobrac do niej odpowiednie kosmetyki, ja mam tłusta, po kazdym kremie nawilzającym( matującym), podkładzie o leistej konsystencji miałam jeszcze więcej wyprysków, i ktoś tu pisał dieta, to tez jest bardzo wazne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudzu rooot
pomoze na trądzik poszukaj w internecie kudzu i trądzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcienno
Mnie pomogło IQface, pierwsze zmiany było widać po kilku dniach. Kuracja zakończona kilka tygodni temu - więcej już trądzik nie wrócił i liczę, że tak już będzie. W sumie testowałem kilka różnych kosmetyków i to był pierwszy który faktycznie coś dał. Po kilku tygodniach nie było nawet zaczerwienień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniejsze prawdopodobieństwo powstawania trądziku będzie wtedy gdy codziennie zadbasz o demakijaż, oczyszczenie twarzy oraz nawilżenie. Niezbędny jest też peeling. Warto posłużyć się kosmetykami naturalnymi. Ciekawe porady dotyczące skóry trądzikowe znajdziesz tu https://millaflux.pl/naturalne-kosmetyki-na-tradzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Miałam trądzik rózowaty i pozbyłam się go za pomoca zabiegu z infuzji tlenowej. Zabieg nic nie boli i nie trwa długo, a bardzo ładnie mi pozbył sie tradziku. Zabieg wykonywałam w Bonjour https://bonjour-gliwice.pl/  i bardzo dobrze tam robia zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serduszkowa

Trądzik sie leczy, zazwyczaj są to antybiotyki takie jak tetralysal czy izotek. Plus maście takie jak differin, isotrexin plus płyn robiony na zlecenie lekarza - kosztuje 5zł , a super wypalał te wszystkie wykwity 😄 Potem odpowiednia pielęgnacja, muszę być dobre preparaty myjące, dobre serum smarowania jak np Essenz, gdzie jest wycią z konopii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak problemy z trądzikiem to tylko doustnie izotretynoina, nie zadne antybiotyki bo to nie dziala.. Ja i moja siostra bylysmy leczone AXOTRETEM- pol roku kuracji i problem z glowy na cale zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×