Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciemnoooooka

Jak zmienic kolor oczu ? Mam ciemne. Czuje sie brzydka

Polecane posty

Gość ciemnoooooka

nie pasuja do mnie, chcialam zawsze miec zielone albo blekitne... Probowalam zakladac soczewki Freshlook , do d.....upy :( z daleka fajnie wygladaja ,ale z bliska widac moj kolor naturalny i piksele nadrukowane na soczewce. Paskudztwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze dieta?
jedzac same owoce, warzywa i zborza moze zmienic ci sie kolor teczowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zmieni to glupota
dieta nie zmieni koloru. Ja jestem od 1,5 roku wegetarianka, jem praktycznie same owoce, warzywa, czasem sery. Kolor? W ogole sie nie zmienil. Mam piwne. Soczewki testowalam, wydalam na to ponad 700 zl :O wszystko do smieci poszlo. Jedyne ktore daja w miare fajny efeekt ciemnoniebieskiego to freshloki COLORS blue. Colors BLENDS nie polecam sztuczny efekt i pikseloza. Kolor mozna zmienc operacyjnie, robia to w Panamie. Operacja jest droga, niebezpieczna i nowa. Tylko jeden lekarz to robi. Trzeba poczek kilka lat moze wynajda lepsza metode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjj5j
no wlasnie,mial ktos johnsona? Probowalam freshlooki i inne z allegro, tez bez rezultatu. Kolor ladny ale te wstretne piksele psuja wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalesnikowa
do autorki : jaki masz naturalny kolor oczy ? Jesli brązowe lub niemal czarne to niestety soczewki nie pomogą. Też kupowałam roznych producentów , zawsze marzyłam by uzyskac kolor zielono-niebieskie, niestety mam czarne jak węgielki. Soczewki produkują o okreslonej srednicy, tak by nie zaburzały widzenia. Istnieją soczewki ,które mają ''dziurke'' na źrenice bardzo malutką ,tak by kolor calkowicie pokrywał tęczówke. Kupiłam jedna pare. Nie polecam :( Owszem uzyskałam niebieski, moj naturalny nie byl widoczne ALE ... zrenica wyglada nienaturalnie. Na sloncu się zwęza i jest ok, w ciemnosci mialam problemy z widzeniem ,zrenica oczywiscie byla nadal malutka... wyglądalo to sztucznie i brzydko. Mogą probowac jedynie osoby o piwnych oczach ,wtedy moze sie udac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny jak ja wam
zazdroszcze ciemnych oczu! 😭 ja mam niebieskie, w sumie to takie błękitne w zimie jak się odbijają od śniego to mam ten kolor jak...... Jak te psy husky:O nie podobają mi się:( mi się marzą ciemne oczka:( ale nie chce soczewek,nosiłam kiedyś korygujące wzrok i męczyło mnie ich zakładanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skanska233
Hej, ja do ciemnych oczu moge polecic wam soczewki Solotica ,ale trzeba je sprowadzac przez internet z zagranicy, w Brazylii chyba je produkują ,ale szukac na allegro. Ja mialam 4 pary i pokryly mi ciemne oczy :-) na youtubie jest kilka ffilmow albo takie jak ma Paris Hilton , ale nigdzie ich nie znalazlam, w Polsce w jednym salonie w Warszawie mieli ale dla osob z wada wzroku :/ Z USA zbyt drogo wychodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam szare. Są brzydkie i chcem zmienić na ciemny albo niebieski. Żadne soczewki nie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny.Jestem bardzo tolerancyjna.Ale jak czytam o waszych pomysłach i niezadowoleniu z koloru oczu to sorry.Dla waszego dobra. Do psychologa koniecznie i to szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka

Ja mam brzydkie jasne ciemne są piekne i wyraźne nosze soczewki ciemne bo natura też się może pomylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×