Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krótka wymiana informacji

Jakich detergentów używacie w domu? Chodzi o marki.

Polecane posty

Gość Krótka wymiana informacji

1) Płyn/żel do WC 2) Płyn/mleczko/proszek do czyszczenia łazienek 3) Płyn do mycia podług 4) Płyn do mycia okien 5) Proszek/żel/płyn do prania 6) Płyn do płukania 7) Tabletki do zmywarki 8) Płyn nabłyszczający 9) Sól do zmywarki 10) Płyn do żelazka 11) Płyn do mycia naczyń 12) Odplamiacza do tekstyliów Dzięki za odpowiedzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U nas jest 9.00 i chwała Bogu,
Ja w sumie różnych, a aktualnie w domu mam: 1) Domestos 2) Domol z Rossmanna w woreczku przelany do rozpylacza po Cillicie 3) Domol Allzweck do wszystkich powierzchni 4) Domol w woreczku przelany do rozpylacza po Clinie 5) Ariel do wyjściówek i Bonux do bielizny i ciuchów domowych 6) Lenor do wyjściówek i E do bielizny i ciuchów domowych 7) Glosima z Biedronki 8) Domol 9) W5 z Lidla 10) Orlen Oil zwykła woda destylowana 11) Ludwik 12) Ariel, Treffer Może być? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1)kret /domestos 2)cif professional 3)cif lub ajax 4)ajax/windows 5) woolite perła /vizir 6) lenor/silan 7) finish 8)finish 9) nie używam 10)nie używam 11) pur/ fairy 12)vanish Kupuje zamiennie w zależności co jest w promocji. Chyba że mi braknie i potrzebuje na gwałt to kupuje małe paczki czegoś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Domestos, Bref 2.Cillit Bang 3. Sidolux 4.Clin 5. Omo, Vizir, Perwool 6. Lenor 7. Calgonit 8. Calgonit 9. Calgonit 10.----------- 11. Fairy 12. Vanish, Brudpur (uważam, ze najlepszy), mydło w kostce Dr Beckham czy jakoś tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Domestos, Bref, pianka W5 2. W5 3. W5, Sidolux 4. Clin lub W5 5. Persil niemiecki, Perwoll 6. Lenor niemiecki 7. - 8. - 9. - 10. - 11. Tymek lub Kraft 12. W5, Vanish

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) agent max z biedronki 2) tim żółty z biedronki 3) cler z biedronki 4) do okien woda i szmatka z mikrofibry 5) vizir do białego, ariel do kolorów 6) milan z biedronki 7) nie mam zmywarki 8) nie mam zmywarki 9) nie mam zmywarki 10) nie u zywam 11) ludwik 12) nie uzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Domestos lub Agent Max z Biedronki. 2.Jakiś z Biedronki - bodajże Tim (kremowa butelka). 3. Również z Biedronki o zapachu cytrusów (coś jak podróbka Ajaxa). 4. j.w. 5. Różnie (ostatnio Woolite) - z reguły jednak korzystam z płynu - nigdy nie zostają po nim nie spłukane ślady (przy proszku zdarza się to na ciemnych ubraniach). 6. Płyn do prania wystarczy - wszystko jest miękkie i przyjemnie pachnie. 7. 8. 9. 10. - 11. Fairy - przyjemnie pachnie i jest bardzo wydajny (butelkę litrową mam od 5miesięcy i płynu jest jeszcze ok.1/3). 12. Zauważyłam, że wszelkie plamy (mam dziecko, więc walczę z nimi często :) ) najlepiej schodzą z użyciem mydła (glicerynowe sobie kiepsko radzi), więc zrezygnowałam z odplamiacza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do czyszczenia toalety (muszli) polecam tabletki wrzucane do spłuczki - przy każdym spłukiwaniu oczyszczają wnętrze, więc łatwiej można zadbać o czystość. Ja kupuję w Tesco (chyba jakaś ich wew.produkcja), są do wyboru morskie i leśne - w zasadzie zapach nie jest wyczuwalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×