Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mieloneeeeeeeeee

co z mięsa mielonego? szukam przepisów

Polecane posty

Gość mieloneeeeeeeeee

Rodzinka a raczej rodzeństwo mają akurat problem co do obiadu bo nauczeni byli jadać tradycyjne dania a w domu mama robiła tylko kotlety mielone, gołąbki czy pulpety. Zatem spaghetti nie lubia i dan tym podobnych, tak samo jak zrobiłam gołąbki bez zawijania to też krzywili nosem. Jutro akurat będę w domu i chciałabym coś ugotować z mięsa mielonego tylko nie mam pomysłu. Myślałam o roladzie z mięsa mielonego, coś w rodzaju pieczeni rzymskiej ale w domu jest stary piec gazowy i zawsze jak się coś w nim piecze to przypala. Czekam na jakieś inne pomysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łahaga
lasagne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MayaB
Mięso mielone z cebulka papryka przyprawami robię podluzne kotlety coś w kształcie parowki I nadzewam to wzdluz na patyczki do szaszlykow i pieke na grillu lub w piekarniku Do tego dip czosnkowy :) pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umpa lumpa
ja ostatnio robie kotlety warzywne: mieso mielone, jajko i rozniaste warzywa drobno pokrojone, np. starta marchewka, groszek, cukinia starta, cebulka, kukurydza, papryka. Robie z tego kotlety, smaze, lub pieke w piekarniku przez pol godziny. Bardzo smaczne i zdrowsze - robie z miesa indyczego mielonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieso mielone (najlepiej indycze lub jagniece) + ser feta rozkruszony + czosnek + pietruszka + sol, pieprz = ulepic kotlety i upiec w piekarniku :) (ok. 20 min)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musaka moze
musaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.pasjanatalerzu.blox.pl
Zapraszam na mój blog www.pasjanatalerzu.blox.pl na pewno znajdziesz coś smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×