Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość praca

praca na video chat

Polecane posty

Gość praca

Praca dla kobiet przed kamerka. Poszukujemy kobiety w wieku 18-40 do pracy w domu na amerykańskich i niemieckich portalach Video Chat w prosty sposób nie wychodząc z domu możesz zarobić do 5 tys złotych a nawet więcej! Wszystko zależy od tego jak długo będziesz spędzała czas przed kamerka mój e mail kasia8507@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskolka111
Ja polecam pracę w "Intercam" pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz,masz 10zl na godzinę(minimum) nie musisz się rozbierać,ani nawet pisać,bo pisze za Ciebie moderator,wypłaty są zawsze na czas. Ja tam pracuję od dłuższego czasu i firma nigdy mnie nie zawiodła. www.kamerkipraca.pl POLECAM;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 98--berenika
intersram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co pracować w biurze, lepiej być dla siebie szefową. Więcej się zarobi. Wejdzie i same zobaczcie camchatki.eu jedyne prywatne i niezależne forum o pracy na kamerkach. Poradniki, prawo, portale dosłownie wszystko :) https://camchatki.eu/ Końcówka tylko i wyłącznie EU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zapraszam do siebie:) Pracuję już ok 2 lata i nie zamieniłabym studia na inne! Więcej info na www.vm-a.pl lub bezpośrednio u mnie fanmariapage@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość webcamlover
Nie pakujcie się do żadnej pracy na seks czacie. Nie wierzcie w anonimowość na takich czatach. NAGRAĆ obraz z seks czatu, OBOJĘTNIE JAKIEGO, to ŻADEN PROBLEM. W sieci jest pełno takich filmików i pozostaną tam (ogólnodostępne dla wszystkich - także waszych najbliższych) już chyba dotąd, dokąd internet będzie istniał, albo i dłużej (czyli - NA ZAWSZE, bo nie da się ich całkowicie usunąć). Jeśli już nie macie wyjścia, albo jest wam obojętne to że każdy będzie mógł was zobaczyć i zidentyfikować, to zróbcie własne rozeznanie jakie strony są dostępne i zarejestrujcie się SAMODZIELNIE na tych jakie wam najbardziej pasują i wydają się wiarygodne. W żadnym wypadku nie pracujcie dla żadnego studia ani innego pośrednika, oni zabiorą wam większość tego co zarobicie i jeszcze potem zrobią z was prostytutkę, bo będą mieć wasze wszystkie dane i prawa do wszystkich nagrań z waszych "sesji" i zdjęć umieszczonych na takich czatach (czym mogą was szantażować do końca życia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×