Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Byłam na rozmowie i na dniu próby w firmie zajmującej sie sprzedażą usług interentowcyh w postaci wizytówek firm.Firma ma siedzibę niby w Radomiu ale podana została mi gdy zgodziłam się na rozmowę.Na miejscu okazało sie że firma jest położona głeboko w mało uczęszczanej przez samochodu ulicy pośród domków.Nie ma szyldu,reklam a na stronie brakuje adresu siedziby firmy.Podany jest tylko telefon nawet nie wiem czy działa,oraz dwa adresy emaliowe.Najdziwniejsze jest też to że oni nie przyjmują nikogo z zewnątrz tylko każda umowa jest zawierana telefonicznie bez wypełnienia jakiś dokumentów oraz w wysyłana jest faktura proforma.Każdy ma telefon komórkowy a każdy z tych telefonów jest w innej sieci.Płacą niby dobrze bo na start ma się 1100 zł ale jak się okazuje że umowa jest podpisywana na miesiąc tzw.umowa o dzieło i tam pracują ludzie którzy taką umowę mają juz przez okres 10 miesięcy.Stawka niby 7 zł na wejściu potem sie okazało że nie 7 tylko niecałe 4.Powiem wam ze zgłupiałam .Czy mozna takiej firmie na niby wierzyć.Czy mozna mieć przez prace dla takiej firmy mieć problemy...Jak sądzicie.Liczę na szczere wypowiedzi bo trudno jest mi znaleźc prace a tutaj mam jeszcze możliwość powrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×