Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

jurek.zgwalciles wlasnie tym filmem moje wyobrazenie o kilku mezczyznach,ktorzy mieliby mna sie zajac.a takie mialam piekne obrazki w glowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zawsze byłem przeciw geometrii poza 2 punktami ale ten materiał może chyba na zawsze wyleczyć z marzeń o wielokątach .... potwierdza się po raz kolejny że człowiek to najgorsze ze zwierząt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 hmmmm-wyobraznie mam,owszem-ale milo by mi bylo,zebys o tym czasem rowniez pisal... do mojego nicka przyczepili sie erotyczni polonisci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dziwię się jakby nie mieli co robić ...nick jak nick, widuję tu bardziej absurdalne nie mówię już o poprawności językowej. Co do pisania Sprawa .... już pisałem że mam ciężka rękę do pisania i ręka nie odda tego co pomyśli głowa, ... ale możesz być pewna, że to co kotłuje się w głowie na samo wspomnienie opisu Twej osoby jest bardzo zajmujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....do niczego nie namawiam i nie robię niczego zdrożnego, a na kafe zaglądam od jakiegoś czasu, a ściślej od czasu kiedy polikwidowałem wszelkiego rodzaju konta na portalach społecznościowych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhahah ... a o czym myślałaś, bo zdrożne to owszem miewam myśli, zawsze gdy Ciebie czytam, a już najbardziej jak wspomnę te zgrabne piersi ze sterczącymi suteczkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrazenie,ze bardzo marzy ci sie podejsc do obdarzonej pieknymi,jedrnymi piersiami kobiety...usmiecha sie figlarnie...i wiesz juz,ze pozwoli ci,bys zlapal te piersi...i energicznie...stanowczo je piescil...potem moglbys wsunac dlon w stanik,dotrarlbys do twardych,nabrzmialych juz sutkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i to jest właśnie to co kotłuje się pod resztkami szpakowatej czupryny, ...to i wiele więcej, ...nawet sam widok takiego biustu potrafi zdziałać cuda o ile nie jest on anonimowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunett____
witaj sprawo gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hmmmm miło mieć świadomość że można wywołać u kogoś miłe łaskotki ... zwłaszcza że sumiasty wąs potrafi uczynić je jeszcze przyjemniejszymi ...nie jest to co prawda piórko ... ale smyra nieźle :) ...a jeśli chodzi mi o anonimowość to miałem na myśli obraz biustu, ...tyle się po necie poniewiera pięknych biustów, ale są one aseksualne bo należą do osób całkowicie anonimowych ... co innego biust kogoś z kim piszesz rozmawiasz kontaktujesz się w jakiś tam sposób ... niby też jesteście anonimowi nie znacie się ale macie kontakt ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunett____
mam ochote pocalowac Twoje uda od wewnetrznej strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunett____
...sa cieple, poloz sie to wypieszcze Twoje nogii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunett____
jestes sprawa gustu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunett____
lubie piescic stopy....moge je pocalowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunett____
dotknij paluszkiem moich ust a zobaczyc.... buziaka w szyjke posylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunett____
Marta siadaj..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×