Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

teraz tak i uda i wyzej mrr ja sobie kkiedys czesto sprawialam, teraz troche rzedziej niestety, zreszta wolalabym aby ktos mi sprawial hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konstanty
Ja lubię zaczynać od ...uszek..delikatnie...przygryzać...uchhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igram,jak facet potrafi calowac,a kobieta do tego bardzo tego pragnie...cale jej cialo jest wrazliwe i czule na najlzejsze nawet musniecie warg.mmm......... ja za to uwielbiam sie calowac w usta.gleboko,zwinnie ,natarczywie...i spijac szybki,pojekujacy jego oddech, gdy jednoczesnie twardnieje mi w dloniach.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konstanty
Uwielbiam smak podniecenia w oddechu kobiety , kiedy ja całuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelne, soczyste i miekkie, ciepłe powodujace podniecenie w całym ciele i nierpliwe oczekiwanie na ciąg dalszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konstanty
te smaki i zapachy powodują , że jestem gotowy na wszystko czego ona chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konstanty
jesteście teraz w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
Lubie jak kobieta jest podniecona a ja jeszcze zwlekam.tylko muśnięcia warg:) przerywam i dalej rozmawiam.i znów powrót i znów;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mezczyznie moze sie kiedys znudzic taka wieczna ochota partnerki? czy moze zatesknic na polowaniem,zdobywaniem,staraniem sie,z ktorego nie wiadomo czy cos wyjdzie w ogole? jestem dobra aktorka,ale roli zimnej i niedostepnej nie potrafie przed nim zagrac.po co? dla zabawy po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igram------------------UWIELBIAM.tylko ze samczy instynkt mojego meza(zwlaszcza jak poczuje moj zapach,spojrzy w oczy...) jest nie do wyhamowania.ale stara sie i to mnie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
sprawa gustu:0 mnie by sie nie znudziła ja mam ochotę wszędzie i zawsze:) choć najbardziej kręcą mnie tz. miejsc publiczne:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on tez ma ochote zawsze.na szczescie. ale to taka wiecznie trwajaca okazja.normalka.jest w pracy i wie,ze jak wroci moze mnie miec juz od progu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalia30
Ja lubię się zesrać w pracy a pracuje prawie z samymi facetami, jak oni wszyscy do kibelka po mnie biegają wąchać moje perfumy a potem się trzepią do muszli, podnieca mnie to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moim byłym tez tak bylo gotowy byl w kazdym momencie, niestety jego usta byly zimne... nie wiem czemu ale z nim sex rzadko mnie cieszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wow ...od tych pocałunków mało nie zaśliniłem klawiatury ... już jestem :) i pilnie studiuję co piszecie ... Sprawa ... ja się już ustabilizowałem emocjonalnie w związku ale był okres że właśnie z powodu "co będzie jak się spodoba za bardzo" ...unikałem spotykania nowych ludzi. Z czasem jednak okazuje się że wszystko zależy od priorytetów i charakterów - dom to dom wszystko inne to drugi plan, jak się spodoba za bardzo trzeba umieć odpuścić ... wiem, wiem, życie mamy jedno i należałoby je przeżyć w pełni ... ale czy w pełni to znaczy z krzywda innych ? ... tak więc bywa miło nawet bardzo ale trzeba umieć odpuścić jak powiedziałem, chyba że ma się w nosie uczucia innych, i umie żyć ze świadomością ze zrobiło się komuś krzywdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka*
Żonaty58 - szacunek dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
zonaty58 jest porządny facet to nie ulega wątpliwości:) choć podejrzewam ze gdyby Sprawa zagięła na niego parol to nie wiem czy by się nie poddał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58...i po co czlowiekowi ten rozsadek,ktory psuje wszystko.instytucja malzenstwa,w oparciu o wypowiedzi na tym forum ponosi sromotna porazke.powinno sie ja zniesc. ;) a ja bez urodzin zalapie sie na calusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka*
Czasami potrzeba takiej kąpieli w zimnej wodzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
Sprawa załapiesz się załapiesz;)) i to takiego co przerasta twoja bujna wyobraźnie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosska rozaIinda
Ja lubię się zesrać w pracy a pracuje prawie z samymi facetami, jak oni wszyscy do kibelka po mnie biegają wąchać moje perfumy a potem się trzepią do muszli, podnieca mnie to haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
z truskawką lub z kostka lodu;) i właśnie wsuwam językiem jak napisałaś w z góry upatrzone miejsce;) a potem staram sie wyssać razem z Twoimi sokami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....oj tam oj tam, zaraz wiadro zimnej wody, wspomniałem jedynie o przypadku kiedy "mogłoby się spodobać za bardzo" ...generalna zasada to nie okradać własnej rodziny z należnego jej czasu i kasy :) o uczuciach nie wspomnę ...bo nikt tu się nie wypiera uczucia do zony czy męża ... mówimy o pewnych deficytach które każdy na swój sposób próbuje wyrównywać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
No właśnie musi byc tu gorąco:) ale Ty Kotka tez sie włącz intensywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowniez ekscytujaco. ;)z jednym ale.czymkolwiek mialbys mnie piescic-musi byc bezwonne i bezsmakowe. jestem naturalnym, najmocniejszym afrodyzjakiem i stymulatorem. :) ale mi sie chce........ujjjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×