Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

ale i w ciemnosciach trzeba wabika wlaczyc.jakos nie wierze,ze masz skrzynke pelna kobiecych westchnien,tylko na samo haslo ,,wiem jak kobiecie dogodzic,, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta,zastanawialam sie nad wlasnymi preferencjami i szczerze ci powiem,ze nie moglabym kochac sie wylacznie z kobieta.chocby byla nie wiem jak zaskakujaca,szalona,atrakcyjna,blyskotliwa i podniecajaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Sprawa, moje pisanie jest do ****upy, za to sprzęt jak najbardziej Ok, sprawny ... więc nic dziwnego, ze kiedy widzę Twój nick, to przywołuje Twój obraz, szkoda że oparty jedynie na słowach ale i tak robi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 jak mozesz pisac,ze twoje pisanie jest do dupy,skoro to przez nie tak mnie zaintrygowales. zreszta,jak tak uwazasz to pisz do dupy,ale pisz! marta,no tego sprzetu nie da sie niczym zastapic po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...szczerze ? . . . . ...w związku z warunkami, jeśli obraz pokryłby się z tym co mam w głowie po opisie, musiałbym odwiedzić firmową toaletę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zrozum tu o co chodzi.najpierw kojarzona bylam z ryczaca krowa z wielkimi wymionami..teraz z firmowa toaleta...;) 58 jestes dla mnie wielka zagadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prozac69
czesc dziewczynki :-) jest jakas chetna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....oj tam, oj tam, Sprawa jaka zagadka .... ja dla tak doświadczonej jak Ty kobiety to jestem jak otwarta księga ....nic tylko wertować :) ... i doskonale wiesz o co chodziło tak z krową jak i z toaletą :) ....a tak w ogóle to witam wszystkich miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 chce wertowac te kartki :) slinie odruchowo paluszki przy tej czynnosci... jestem ale mnie nie ma.bawie sie dzis w podczytywanie innych...;) nie mam czasu zbytnio na wiecej. marta...pisz............opowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta,znam to specyficzne wowczas wibrujace napiecie ;) grzechem byloby go nie wykorzystac. od seksu nie ma pauzy nigdy :P dobrze,ze tyle jest roznych mozliwosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta,widze ze cie nosi :D i roznosi :D miedzy moimi nogami rowniez jak codzien przyjemnie goraco.wystarczy przywolac wspomnienia wczorajszego pomieszania zmyslow...i robi sie rowniez slisko... ale fantazji wspolnych w tej chwili na pewno nie mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawa szkoda że nie masz czasu ... ja też ślinię paluszki kiedy ...wertuję książki, zwłaszcza jeśli są tak interesujące i intrygujące hahaha, często muszę sobie pomagać językiem aby lepiej poczuć jak zajmujące są na prawdę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×