Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

Gość igram
a muszą byc robotnicy?:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa pobudziłas moja wyobraznie.. igram około roku tak myślę a opisywany romans byl 2 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekipa sie zbiera,moze cos z tego bedzie...:D ale takich potrzebuje w roboczych ogrodniczkach na szelkach...bez koszulek pod spodem...w kaskach na glowach i z niepohamowana chcica w spojrzeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za zimno juz chyba na to... a w tym roku widzialam takiego potężny Pan ktory jak spojrzał tak poczułam sie naga i chetna, ogrodniczki na sobie goła klatka piersiowa mmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
Sprawa kask posiadam:) koszulkę mogę zdjąć:)) Kotki2 dziewczyno obudź sie:) a jak sie ubierasz do pracy jak dzisiaj ubrana?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka podziele sie ;) ale wiesz,kostiumik z mini,szpilki,rubinowe usta ja wlozylabym okulary z czarnymi prostokatnymi oprawkami i starannie zaczesalabym do tlu wlosy...jakos tak wyzywajaco i kusicielsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staneliby bez slowa i ruchu,otwierajac lekko usta. to musi byc przyjemny moment dla faceta,kiedy podniecenie zaczyna poruszac jego penisem..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
"kostiumik z mini,szpilki,rubinowe usta" Sprawa a Ty tak dziś masz?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio stały zestaw jeansy trampki i jakas bluzka... spodniczki ponczoszki i spzileczki czekaja na lepsze czasy ;) a troche ich mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... Sprawa, .... tą niepohamowaną chcicę w oczach tych gostków masz na bank gdyby Cię zobaczyli w tym jak się opisałaś ... z cała resztą - pomijając już pogodę - byłby problem, panów, tak opisanych robotników może by znalazł z 1 na 100 jak nie mniej ... musi dawno nie byłaś na jakimś placu budowy i nie widziałaś tego żulopodobnego towarzystwa. Firmy teraz tnąc koszty zatrudniają kogo się da płacąc solidnie jednemu fachowcowi na kilkunastu niekwalifikowanych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igram ty cholerny wzrokowcu! kask na glowe,zrywaj koszule i ciii :P bo oto zgarniam spod sciany krzeslo,stawiam na srodku pomieszczenia.kaze pierszemu z boku je wyczyscic..po czym siadam,wypinajac piersi.zakladam noge na noge..zachecajac do spojrzenia na koronki oplatajace gorace drzace uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moje fantazje nazbieraly sie i wybuchaja wlasnie dzieki realnym wlasnie obrazkom...tu gdzie mieszkam jest cala laka tego kwiecia :) zazdrosniku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge juz sensownie mysli poskladac.potrzebuje przez moment dwoch rak,bo nie przeciagne juz tego dluzej...mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm 58 tez cie kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×