Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ..Hmm..

Zrobilam nieszczęsnego loda

Polecane posty

Gość ..Hmm..

Kiedys po pijaku zrobilam mojemu koledze loda. Zdradziłam w ten sposób swojego faceta, a on kobiete.. Żałuję tego, ale czasu nie cofnę. A on zawsze gdy jest okazja przystawia się, kręci się koło mnie, rzuca podtekstami..i wiadomo o co mu chodzi. Oczywiście mowie, zeby się delikatnie mowiac odczepil itp.. Czy mam powiedziec o tym jego kobiecie? Dodam, ze ja rowniez dobrze znam i lubimy się.. I nie chce popsuć z nia relacji ani nie chce, zeby to dotarło do mojego faceta. Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfg
albo teraz strzel minete jego kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narra
Ty zdradziłaś ale on NIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Hmm..
Z jego strony rowniez byla to zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artysta i filozof
no bez przesady ! ty zachowałaś się jak prawdziwy kurwiszon a on jak prawdziwy facet !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Hmm..
Oczekuje konstruktywnych odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile razy ja miałam taką sytuację :D Daj spokój, robienie dobrze to przyjemność ;) Chcąc być grzeczna i wierna, jesteś po prostu nudna. Czemu miałabyś mówić to jego kobiecie? :O Nie rób z siebie niedojeba :/ On zdradził, ale Ty też.. wina jest obustronna, czemu ta laska ma cierpieć, a Twój facet nie? :O Nie pomyślałaś o tym, że jak jej powiesz, to ten koleś powie Twojemu facetowi? A nawet jeśli go nie zna, to będziesz mieć zajebiste wyrzuty sumienia. Ja pierdolę, seks jest dla ludzi. A po pijaku to już wgl nie powinno być sprawy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o bosz
Jaka kurrwa z Ciebie tajemnicza :D Wcale nie trzeba się puszczać żeby być przebojową a nie nudną :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dididididi
Tajemnicza, nie zle kurwisko z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od wczoraj nie mysle
"mozecie mi wylizac" moge byc pierwszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwadwadaw
tajemnicza szmatko pol wsi cie juz pewnie jebalo i z pewnoscia dla nich nudna nie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie barrdzo
co was to obchodzi niech sie puka skoro lubi broni wam ktos? same cnotki niewyjebki sie zebrały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Hmm..
Każdy robi to co uważa za stosowne.. Ja chcialabym uzyskać jakies podpowiedzi w związku z tym czy mam mowic jego kobiecie.. Wiem, ze jej na nim strasznie zalezy i moglabym popsuć ten związek, ale z drugiej strony wiem jaki on jest i szkoda, zeby dziewczyna się angażowała, a on chodził na boki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedlug mnie jestes szmata dlatego on cie teraz tak traktuje - przeciez normalna kobieta w zwiazku by tego nie zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Hmm..
Jestem człowiekiem i jak każdy człowiek mam prawo popełniać błędy. Po prostu zastanawiam się co zrobić dalej z ta sytuacja czy to olac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olej pajaca. Nie zasluzyl na loda, skoro nie docenia. Kaz mu spierdalac a wyrzutow nie masz co miec. Zrobilas i trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fb fvbgf
moim zdaniem powinnas dac sobie spokoj z jaka kolwiek rozmowa z jego kobieta malo tego powinnas ich unikac wierze,ze zalujesz ale musisz isc dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tearaz_pozostalo_ci
tylko służyć tamtemu facetowi z nadzieją, że będzie cicho siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Hmm..
mój facet sie dowiedział okazało się że też robił mu loda i to 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reksio z wielkim
To super. Teraz tylko zmajstrujcie jakas imprezke w trojke. Nie ma jak dymanko mmk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Hmm..
Podobno wczoraj mój facet i ten kolega, byli razem na dyskotece. Chyba przypadli sobie do gustu ? Albo mój facio lepiej obciąga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Hmm..
A teraz to już mnie nie dziwi, że zawsze po pijaku chciał się kochać analnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reksio z wielkim
Uwielbiam dymac panne jak mnie jej men posuwa. Potem razem obciagaja mi z polykiem i jeszcze posune go tez w pupala jak strzela sperma na jej cycki. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×